Patryk IP: 95.41.2.**

Witam Was wszystkich !

Nie wiem sam juz co mi dolega ... :( :(
Na imię mam Patryk mam 30 lat. Od paru tygodniu odczuwam takie mrowienie w nogach, takie dziwne uczucie. Jak bym chciał podnieść nogi do góry to czuje, że w połowie wysokości nie dam rady więcej, a do tego pojawiający się i znikający kilka razy dziennie ból w klatce piersiowej.
Ból ten czasami pojawia sie po lewej stronie czasami po prawej a czasami w środku w klatce piersiowej i mija i powraca kilka razy dziennie.
Ogólnie czuje sie tak sobie, chce mi się spać a potem objaw mija. :(
Wykonalem następujące badania : morfologia ok, OB ok, USG jamy brzusznej ok, lipidiogram ok, mocz ok, Echo serca ok, EKG ok.
Schudlem ok. 20 kg wagi przez 5 miesiecy ze 104 kg do 84-85 kg obecnie a wzrostu mam 191 cm.
Na codzien zazywam OMEGA CARDIO + czosnek 3 tabletki po 1000 mg , MAGNEZ B6 4 tabletki dziennie. Cisnienie krwi waha sie w granicach
120-135 / 80-85 , puls do 85 w dzien a nocy cisnienie 120/70 puls 65-70.

moniaaa_b

Hej po tym co tutaj napisałeś i po badaniach jakie zrobiłeś wniosek nasówa się jeden Nerwica. Miałam podobne objawy. Bóle w klatce piersiowej nie mogłam oddychać nogi i rece zaczęły mi drętwieć później twarz. Jak mąż dowiózł mnie na pogotowie to pielegniarka nie mogła wyczuć pulsu a ciśnienie miałam 126/60 na pogotowiu a w domu 131/39 i puls 50. W szpiatalu zrobili mi ekg i wszytsko ok. Póżniej miałam robione badanie krwi nie licząc lekkiej anemi to wszystko w porządku drugi raz miałam ekg zrobione też dobrze. Wiec mój drogi Patryku Nerwica. Co ci moge polecić najlepiej psychologa choć ja sama sie nie dostałam bo u Nas to tragedia doczekać sie na co kolwiek. Ale moja przyjaciólka studiuje psychologi i z nią pogadałam i bardzo mi pomogła. Życze powodzenia

Patryk IP: 83.25.29.**

dzieki wielkie,

a teraz dochodza do tego skoki cisnienia w dzien do max. 155/95 :(

Patryk

jaca IP: 83.9.95.**

Ja mam kłucie tak jak ty ale głownie po lewej stronie i czasami serce przez chwilę bije szybko zaraz po tym biciu lekko kręci mi się w głowie.Myślę że masz nerwicę.Moja rada to zacznij uprawiać lekki sport albo nawet spacer.Pamiętaj że jak siedzisz przed komputerem twoje ciało pochłania dodatnie jony po których człowiek jest agresywny.Ruch i świeże powietrze ci pomoże tylko musisz być systematyczny.A paliłeś papierosy lub coś innego???

Żuber IP: 89.79.21.**

Z tym komputerem to nie ma co uogólniać bo obecnie znaczna wiekszość zestawów wyposażona jest w monitor LCD który nie promieniuje niczym co miało by negatywny wpływ na zdrowie. Promieniowanie o którym piszesz tyczy tylko i wyłacznie TV oraz monitorów CRT.
Patryk proponował bym Ci test holterem ekg.

Twoja odpowiedź