L.G. IP: 83.21.178.**

witam mam bardzo silne bole w plecach wrecz palenie,pieczenie ,bol z przodu w klatce piersiwej tak na srodku klatki letko w lewo tak jak by serce .brak sil w lewej rece , barkiem nie moge ruszac , mialem robione ekg,usg , tk serca z kontrastem i wszystko OK!!! tk kregoslupa piersiowego wyszlo zwyrodnienie na 8 kregu piersiowym , RT kregoslupa szyjnego i wyszlo zniesienie lordozy , dodam jeszcze ze mialem robione wszystkie badania krwi i tez wszystko OK!!!. Bralem rozne tabletki lagodzace bol ale nic mi nie pomagaly (diclac 150mg) . Lekarze sa bezradni albo trafiam do kiepskich lekarzy . Marze o dniu w ktorym przestanie mnie bolec. moze ktos umie mi pomoc albo wie co mi moze byc ja jestem juz zielony w tym temacie a zapomnial bym cisnienie mam wporzadku mierzone 3 razy dziennie przez miesiac i jest OK!!! BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA ODPOWIEDZ I ZARAZEM ZA PODPOWIEDZ CO TO MOZE BYC
POZDRAWIAM L.G.

joannagosc IP: 92.16.74.**

Ja takze jestem w Anglii i w zeszlym tygodniu mialam bol w klatce piersiowej. czulam sie jakby mnie ktos przepasal dookola klatki piersiowej i scisnal raptownie, zaraz po tym raptownym bolu dostalam drgawki i ciezko mi bylo oddychac. Po 6 godzinach w poczekalni na A&E (kiedy juz wszystko ustalo i tylko bolal mnie juz kregoslup od czekania przez 6 godzin) lekarz stwierdzil (w ciagu 10 minut) ze to nic groznego (zrobil EKG i posluchal) i moge jechac do domu... bez paracetamolu nawet! (w Anglii jest to lek wypisywany na kazda chorobe- nie zartuje! nie planuj chorowac w Anglii bo tu szybciej kopniesz w kalendarz niz ci cokolwiek poradza) kiedy zapytalam czym to bylo spowodowane w takim razie wyszedl i po 10 minutach wrocil i powiedzial ze to poprostu bol miesni i moze byc spowodowany podnoszeniem ciezkich rzeczy np ale ja nic nie podnosilam... podejzewam po czytaniu wypowiedzi internetowych ze to nerwobole ale tu w Anglii na nerwobole poradza glebokie wdechy i liczenie do dziesieciu wiec wybieram sie do polski na ustawienie leczenia. maz namawia mnie na masarze (dodatkowo oczywiscie zeby pomoc mi sie zrelaksowac i odpoczac) tymbardziej ze mam bole kregoslupa odkad urodzilam dwoje dzieci... RADZILABYM JECHAC DO POLSKI ZEBY USTAWIC LECZENIE I TU (w Anglii) JUZ TYLKO KONTYNULOWAC :) albo jesli masz na to sile sprobuj poinformowac lekarza jakie chcesz zeby Ci porobil testy (EKG, USG zeby wykluczyc serce itd. -poszukaj w internecie) i jesli nic nie wyjdzie to znaczy ze to nerwobole na ktore tez powinienes sam woedziec co chcesz zeby ci wypisali (tak zrobilam kiedy synek mial zapalenie jamy ustnej ktore przenioslo sie z wewnatrz buzki na zewnatrz, synek (11 miesieczny) nie mogl jesc ani pic i jak nie spal to plakal a lekarz kazal mi czekac az samo przejdzie bo to opryszczka i on nic nie moze zrobic!!!)

mk111 IP: 82.12.191.**

Ja też mieszkam w Anglii i przez ostatnich 9 miesięcy zdarzyło mi się to 4 razy, ból w klatce piersiowej, plecach, ból podczas oddychania, lekarze zarówno w Anglii jak i w Polsce stwierdzili naderwanie mięśni między żebrami, dali lek przeciwbólowy/przeciwzapalny- diclofenac i kazali leżeć aż się zagoi, nagrzewać mięśnie i potem nie dźwigać niczego, ale jak tu nie dźwigać jak ma się małe dziecko, trzeba zrobić zakupy itp. Ważną rzeczą jest robienie delikatnej gimnastyki codziennie, oczywiście jak już mięsień się wygoi, niestety to zlekceważyłam, no i mam za swoje, teraz leżę i kwiczę kolejny raz

Evve IP: 79.191.39.**

Też przechodziłam przez takie bóle. Miewałam często napady także w nocy. Po wizycie na ostrym dyżurze dowiedziałam się że jestem **przewrażliwiona* i dostałam syropek na uspokojenie. Lekarz pierwszego kontaktu zalecił mi EKG - bo może to coś z sercem.
Okazało się jednak, dzięki badaniom krwi, że to kamienie w woreczku żółciowym. Niby lekarze się znają ale ślepym trafem dopiero odkryli przyczynę.

berbl IP: 95.83.249.**

Tez mam bole w klatce piersiowej i zadne leczenie nie pomaga. Przeczytalam cale forum i takiego przypadku nikt nie opisywal. Mam problem z bolem w dole plecow - na wysokosci pasa i nizej. Bol ten nasila sie kiedy chodze. Po zrobieniu np. zakupow w markecie mam taki bol , ze trudno mi wejsc do auta - bo wtedy najtrudniej jest mi podniesc noge. Oprocz tego - nie wiem czy to ma cos wspolnego ze soba, ale kiedy z pozycji stojacej - nagle przykucne - to mam uczucie ze zaraz mi peknie klatka piersiowa. Czuje tak jakby klatka piersiowa mialaby mi explodowac i silny bol , ktory mija po kilku sekundach. Lekarz jednak kazal zrobic RTG pluc. A potem tabletki przeciwbolowe w konskich dawkach. Przestalam je brac , bo to nie ma sensu. Zoladek mi dal znac o sobie. Czy ktos moze mi cos poradzic...... ??

Twoja odpowiedź