sabcia_512
data rejestracji:
2010-01-02
Ostatnia wizyta:
2010-08-23, 21:50

Wątki sabcia_512

Grupy sabcia_512

Nerwica (serca, inne)

Nerwica (serca, inne)

Twoje życie to codzienna walka z nerwicą? Zmaganiom nie ma końca? Porozmawiaj o swoich...

2940 wątków • 2285 użytkowników

Bóle różne, niezidentyfikowane

Bóle różne, niezidentyfikowane

Podzielisz się tutaj z innymi użytkownikami forum swoimi dolegliwościami bólowymi. Może...

1931 wątków • 1171 użytkowników

Interpretacja wyników

Interpretacja wyników

Nie masz pojęcia jak zinterpretować dopiero co odebrane wyniki badań a wizyta u...

1627 wątków • 835 użytkowników

Zawroty głowy

Zawroty głowy

Cierpisz na chroniczne zawroty głowy? Zawroty głowy zdarzają Ci się jedynie w konkretnych...

563 wątków • 359 użytkowników

Drętwienie

Drętwienie

Podziel się swoimi zmaganiami z drętwieniem kończyn, skóry lub innymi. Skąd się biorą,...

464 wątków • 276 użytkowników

Omdlenia

Omdlenia

Częste omdlenia nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować? Dowiedz się jak radzą sobie z...

258 wątków • 104 użytkowników

Tarczyca

Tarczyca

Masz problem z rozszyfrowaniem wyników tarczycy po odebraniu badań? Zastanawiasz się czy...

152 wątków • 92 użytkowników

Mrowienie

Mrowienie

Mrowienie bywa odczuwane na tle nerwowym, ale również może świadczyć o chorobie układu...

108 wątków • 45 użytkowników

Tętnice szyjne

Tętnice szyjne

Wszystko o tętnicach szyjnych oraz radzeniu sobie w przypadku ich zatkania. Wymień się...

27 wątków • 13 użytkowników

Odpowiedzi sabcia_512

sabcia_512

w

Ból i uczucie ciężkości nóg i rąk, mrowienie w kręgosłupie

Mam duży problem. Od kilku dni bolą mnie strasznie nogi,kolana, drętwieją mi nogi i trochę ręce, ręce odczuwam jakby były takie cięzkie,czuje takie mrowienia, do tego boli mnie kręgosłup, najbardziej w odcinku lędźwiowym.Do tego od wczoraj mam goraczke, ale to pewnie skutek przeziebienia, bo mam kaszel i boli mnie gardło. Byłam u doktora ale nic w... »

sabcia_512

w

Drętwienie rąk i nóg przy zniesieniu lordozy szyjnej

Kuzynka mnie nastraszyła, i powiedziała że to może by stwardnienie rozsiane tzn czytała o takich objawach i dopasowała to do mnie... Ale z tego co wiem to przy nerwicy też tak jest.... Ale znowu zasiała we mnie te dziwne uczucie lęku i niepewności;( Już sama nie wiem;(

sabcia_512

w

Drętwienie rąk i nóg przy zniesieniu lordozy szyjnej

Nie wiem czy to może być spowodowane ale dziś sie czuje niezbyt dobrze. Najpierw zaczęła mi drętwie prawa ręka i czułam taki lekki ból i tak jakby mi sztywniała, w szczególności dłoń i palce, potem trochę lewa, a teraz czuje drętwienie nóg. Moze to moja nerwica niby się odzywa, albo tarczyca, a może to, że mam zniesienie lordozy szyjnej i znowu... »

sabcia_512

w

Tarczyca połykowo ruchoma o niejednorodnej obniżonej echostrukturze

Dziękuje za wskazówki. Pójdę zrobic te badania jeszcze raz. Jeśli chodzi o łózko to jest to wersalka, ale nie ma podwyższenia. Jeśli chodzi o te ziołowe tabletki to biorę czasem, jak się poczuje dziwnie tzn zawróci mi się w głowie, albo gdy myślę, że zemdleje to mam validol. Lekarka kazała mi także kupic taki kołnierz na szyje, jak niektórzy... »

sabcia_512

w

Czyli mam sobie zrobić badanie TSH, FT4, FT3, i na przeciwciała a-TG?
A i jeszcze co do objętości tarczycy. Norma dla kobiet jak Pani podała wynosi 13-18 ml, więc u mnie jest ciut powiększona, a ja mam 8.5ml i 8.3ml wiec nie rozumie czemu powiększona, przecież te liczby są mniejsze od normy, chyba, że o jakiś inny wynik Pani chodzi.
Byłam u... »

sabcia_512

w

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Mam napisaną jeszcze tam wielkość tarczycy. Prawy płat Vt= 8.5ml, natomiast lewy płat Vt= 8.3 ml.
Miałam badaną także glukozę, kreatyninę, aminotransferaza asparagin(AST) miała wynik 24, gdzie norma to od 0 do 32, następnie aminotransferaza alaninowa(ALT) mam 28 gdzie norma jest od 0 do 31,... »

sabcia_512

w

Witam. Piesze z nadzieją, że ktoś mi pomoże, doradzi bo już nie wiem co mam robić. Wszystko zaczęło się od grudnia tamtego roku. Byłam w pracy gdy nagle zrobiło mi się słabo, miałam takie zaćmienie w głowie, później zaczęły drętwieć mi nogi ręce, nie mogłam nic powiedzieć. Przyjechało pogotowie. Stwierdzili u mnie nerwicę. Poszłam później do... »

sabcia_512

w

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą

» ostatnia odpowiedź

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie leku. Zażywał ktoś z Was może paxtin?
Jeżeli tak to opowiedzcie trochę o tym leku, jak działa itd. Słyszałam że na początku brania tego leku człowiek nie najlepiej się czuje,ale to zależy od organizmu. Mi pani doktor zleciła brać przez 8 dni 1/4 tabletki.

sabcia_512

w

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą

» ostatnia odpowiedź

poetka30 a gdzie robiłaś te badania?do jakiego poszłaś specjalisty? ja kilka dni temu badałam sobie krew po raz kolejny. Badałam sobie wapń, potas, magnez, kreatyninę, sód, potas, chlorki, cholesterol, tarczyce i w ogóle morfologie. Okazało się że wyniki mam bardzo dobre. Wiec nie wiem co mi może dolegać jeszcze. A może mam coś z nerkami. Nie che... »