anetka4295
data rejestracji:
2009-06-05
Ostatnia wizyta:
2016-07-24, 13:11

Wątki anetka4295

Grupy anetka4295

Nerwica (serca, inne)

Nerwica (serca, inne)

Twoje życie to codzienna walka z nerwicą? Zmaganiom nie ma końca? Porozmawiaj o swoich...

2940 wątków • 2285 użytkowników

Lęk, strach i nerwica natręctw

Lęk, strach i nerwica natręctw

Jeśli miewasz stany lękowe oraz cierpisz na jakieś fobie nie jesteś z tym sam. Znajdziesz...

991 wątków • 1137 użytkowników

Drętwienie

Drętwienie

Podziel się swoimi zmaganiami z drętwieniem kończyn, skóry lub innymi. Skąd się biorą,...

464 wątków • 276 użytkowników

Stres

Stres

Żyjesz w stresie? Zastanawiasz się czy dokuczające Ci dolegliwości mają z nim związek?...

276 wątków • 127 użytkowników

Dziecko

Dziecko

Porozmawiaj z innymi rodzicami o wadach serca i schorzeniach układu krążenia waszych...

205 wątków • 100 użytkowników

Odpowiedzi anetka4295

anetka4295

w

Ucisk w gardle w stresujących sytuacjach

do nata och dokładnie mam to co i ty jeszcze do tego sie czerwienie.. idz do psychiatry ona ci przepisze leki na to zatykanie nerwowosc to zaden wstyd tam ludzie chodza nie tylko chorzy umyslowo ale takze tacy jak my ja caly czas jestem pod kontrola pani psychiatry chodze tez do psychologa i powiem ci ze mi to pomaga coraz mniej mnie... »

anetka4295

w

Ucisk w gardle w stresujących sytuacjach

HEJ. mam problem : od jakis 4 lat zatyka mnie w gardle w sytuacjach stresujacych np w szkole w kosciele itp jest mi z tym ciezko pomaga mi woda ktora pije lub jakas przekaska chce nie myslec o tym zatykaniu ale to samo mi przychodzi do glowy.. zazywam tabletki ktore przepisala mi lekarka ogolnie jestem osoba nerwowa ach ciezko z tym zyc chciala... »

anetka4295

w

Wypieki na twarzy i stres

» ostatnia odpowiedź

Do załamana mam to samo kurde... ale wiesz dam ci radę poprostu to olej nie przejmuj się jak zrobisz się czerwona poprostu brzydko mówiąc miej to w dupie.... po jakimś czasie przejdzie......

anetka4295

w

Sztywnienie nóg na tle nerwowym

» ostatnia odpowiedź

Ja mam jeszcze inny objaw UCISK W GARDLE biorę na to leki ostatnio bylo tak ze sciskalo mnie tylko 2 tygodnie od rozpoczecia roku szkolnego i przeszlo az do teraz znow mam to samo KOSZMAR......

anetka4295

w

» ostatnia odpowiedź

Hej :) no jakoś daję rade raz jest lepiej raz gorzej dzis spokojnie moge przejsc przez korytarz w szkole ale jak przyjdzie odpowiadac to dalej mam te skurcze dlatego nauczyciele pytają mnie w ławce.....

anetka4295

w

Wątek o nerwicy dla młodych ludzi

» ostatnia odpowiedź

cześć ja też mam z tym problem. Ostatnio nasiliły sie u mnie lęki min. sztywnienie nog przy tym mięsnia bolą w szkole mam z tym kłopot ostatnio tata musiał po mnie przyjechac do szkoly.. koszmar może zabrzmi dziwnie ale boje sie ludzi nawet do rodziny nie wychodze np.do kuzynki czy gdziekolwiek. Byłam u psychiatry i powiedziala ze mam fobie... »

anetka4295

w

» ostatnia odpowiedź

Hej Renata99, nie byłam u neurologa . Dzisiaj właśnie zesztywniały mi mięśnia w szkole i w ogóle było ciężko.. ostatnio to dzieje się codziennie boję się co będzie dalej wybieram się właśnie do lekarza zobaczymy co powie

anetka4295

w

Nerwica - objawy - jakie? kiedy występują? które najczęściej? jak sobie dajecie z nimi radę?

» ostatnia odpowiedź

hej :) Mam problem z którym nie umiem sobie do końca poradzić otóż moje objawy nerwicy to: drżenie rąk (czerwienienie się to jest wkurzające ) chce coś komuś powiedzieć odezwać sie i juz jestem czerwona itd. mam jeszcze jeden problem sztywne nogi to po prostu koszmar a do tego nie mam kolegow ani kolezanek wszyscy sie ze mnie smieja niestety... »

anetka4295

w

Porażenie mózgowe u wcześniaka

To forum jest poświęcone nam wcześniakom. Możecie wy jako wcześniacy pisać tu
o swojej *chorobie* o przeżyciach smutkach radościach jak radzicie sobie w
szkole czy macie kolegów koleżanki.Ja urodziłam się jako wcześniak a
dokładniej z porażeniem mózgowym mam 14 lat i chcę poznać moich rówieśników... Piszcie :)))

anetka4295

w

» ostatnia odpowiedź

Cześć. Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić otóż gdy się denerwuję czymś to nagle sztywnieją mi nogi i ciężko mi iść bardzo się tego wstydzę do tego trzęsą mi się ręce i wogóle.... Tym bardziej że urodziłam się trochę za wcześnie i mam z tego powodu problemy z nogami i to bardzo kiepsko wygląda boję się że mogę się w końcu wywrócić ........ »