Sandra111
data rejestracji:
2018-03-13
Ostatnia wizyta:
2018-06-15, 15:10

Wątki Sandra111

nie ma wątków założonych przez Sandra111

Grupy Sandra111

Sandra111 nie należy do żadnej grupy

Odpowiedzi Sandra111

Sandra111

w

Nerwica - objawy - jakie? kiedy występują? które najczęściej? jak sobie dajecie z nimi radę?

» ostatnia odpowiedź

Każde trudne słowo dla Ciebie sprawdzasz w Google tzn jaką masz inteligencję i pojęcie . Sama byś nie doszła do tego.Co znaczą tak banalne słowa Ale ok zdarza sie :) te forum nie jest dla takich osób jak Ty i nie masz o tych sprawach żadnego pojęcia ! Więc prostym slowem spadaj stąd ! Ja nie bede z tobą już tu dyskutować bo jakbyś nie zauważyła... »

Sandra111

w

Nerwica - objawy - jakie? kiedy występują? które najczęściej? jak sobie dajecie z nimi radę?

» ostatnia odpowiedź

Słuchaj cwaniaku! Nikt Cię nie zapraszał do komentowania moich postów A tym bardziej tutaj na forum . Jeśli jesteś taki mało pojetny to pytałamo jakieś pomysły A nie o wyrażanie swojej opini na temat tego co napisałam . Następnym razem pomysł zanim coś odp publicznie ! A dla twojej świadomości to nie chodzi mi o spacery i bieganie bo to robię... »

Sandra111

w

» ostatnia odpowiedź

U mnie początek też był podobny serce głowa guzy itp. ale to było jakieś z 3 4 lata temu . Później weszlo w co innego czyli w myśli . Jak mało śpię to zaczynam panikować i nie mam siły na nic . Wychodzę z domu codziennie do sklepu też chodzę . Ale codziennie brak mi mocy,ogolnie to nie cierpię lata bo nerwica zawsze łapała mnie latem . Tyle że... »

Sandra111

w

» ostatnia odpowiedź

Ja wiem że wszystko jest w porządku fizycznie . Gorzej jest jest tymi myślami i tym uczuciem myśli sa męczące ze jest obca ze ja to nie ja ze jak mówię to nie ja mówię itp . I te uczucie jak bym nie była sobą jak by świat był dziwny . Zdaje sobiesprawę ze to nerwica i chodzę na terapię tylko ze moją głową nie chce tego przyjąć . Jak kochana udało... »

Sandra111

w

» ostatnia odpowiedź

Hej :) ja walczę z nerwicą już prawie rok . Zaczęła się ona rok temu jakoś w maju . Przeżyłam coś strasznego . Przez jesień i zimę dawalam sobie radę . I oczywiście na broilam sobie w głowie ze idzie wiosną Lato i że będzie tak samo jak w tamtym roku . I właśnie tak się stało mozr nie do końca jak kiedyś było Ale jest podobnie dziwne odbieranie... »

Sandra111

w

» ostatnia odpowiedź

Hej Klana też tak nie kiedy mam ze widzę tak wszystko wyraźnie np światło czyli ze jest fajnie tak jasno wszystko kolory są wyraŹne. Krople deszcZu i wieczorem na dworze wszystko widzę . Fajne uczucie Ale szkoda ze tak rzadko się pojawia :) . Na początku też się tym przerazalam to normalne . Wydaje mi się ze wtedy kiedy dobrze widzimy to przez to... »

Sandra111

w

» ostatnia odpowiedź

Hej dziewczyny . KLANAsuper ze masz fajna terapeutke będę się starać też sobie to zdanie wmawiać. Jak będziesz miała jeszcze jakieś wskazówki to pisz :) .

SYLWIA od paru dni czuje się fatalnie A dzisiaj to jest tragedia nie mam siły wszystko mnie boli i te okropne myśli . Wpadam w jakąś panikę ze nie dam rady szok normalnie. Nie wiem może to... »