KatarzynaDuda
data rejestracji:
2017-08-13
Ostatnia wizyta:
2017-10-09, 20:18

Wątki KatarzynaDuda

Rozrusznik

Rozrusznik

0 odpowiedzi ostatnia wiadomość

Grupy KatarzynaDuda

Nerwica (serca, inne)

Nerwica (serca, inne)

Twoje życie to codzienna walka z nerwicą? Zmaganiom nie ma końca? Porozmawiaj o swoich...

2940 wątków • 2285 użytkowników

Rozrusznik serca

Rozrusznik serca

Grupa dla osób z wszczepionym rozrusznikiem serca lub oczekujących na taki zabieg. Możesz...

164 wątków • 110 użytkowników

Skoki ciśnienia

Skoki ciśnienia

Martwisz się skokami ciśnienia? Skoki ciśnienia przytrafiają Ci się w nietypowych...

120 wątków • 44 użytkowników

Odpowiedzi KatarzynaDuda

avatar

KatarzynaDuda

w

Nagle Skoki ciśnienia

W sumie wszystko było by ok jakby nie to że te wahania ciśnienia zdarzają się co najmniej 5, 6 x dziennie od 4dni i są niekomfortowe bo towarzyszą im mocne osłabienie i uderzenia gorąca... Czy to może mieć coś wspólnego z nerwicą???

avatar

KatarzynaDuda

w

Nagle Skoki ciśnienia

W sumie wszystko było by ok jakby nie to że te wahania ciśnienia zdarzają się co najmniej 5, 6 x dziennie i są niekomfortowe bo towarzyszą im mocne osłabienie i uderzenia gorąca... Czy to może mieć coś wspólnego z nerwicą???

avatar

KatarzynaDuda

w

Nagle Skoki ciśnienia

Dziękuję za odpowiedź. W sumie podejrzewam, z mogę mieć nerwicę. Co prawda chodzę do psychologa ale tak jak pisałam ostatni postanowiłam zacząć brać tabletki antydepresyjne i na drugi dzień po 1 dawce metocard połówkę raz, na 2 dzień x bo 2 x napad gorąca . Na pogotowiu byłam o patrzyli z politowaniem na rozryczana sierotę (mnie). Także muszę... »

avatar

KatarzynaDuda

w

Nagle Skoki ciśnienia

Witam
Mam 27 lat i rozrusznik ale nie o niego chodzi.
Od piątku mam skoki ciśnienia. Co prawda nie wielkie, 140/80 , może trochę ponad ale za każdym razem czuję uderzenia gorąca i pieczenie w klatce piersiowej. Wczoraj byłam na pogotowiu, zrobili mi EKG, zrobili badania krwi i wszystko ok. Dodatkowo poinformowałam ich że już 3 dzień biorę lek... »

avatar

KatarzynaDuda

w

Grupa na Facebooku (mam rozrusznik*kardiowerter i żyje)

Witam.
Założyłam na Facebooku grupę dla osób z rozrusznikiem/kardiowerter.
Adres:/https://m.facebook.com/groups/749147295269945?view=info&refid=18
Grupa powstała głównie ze względu na to iż jestem osobą młodą (27l)i poszukuje właśnie osób, które już w latach młodości, nawet nastoletnich , *zmagaja* się z maszynkami w sercu i chcą się... »

avatar

KatarzynaDuda

w

Bóle w okolicy rozrusznika

Witam,
Często odczuwam bóle,ucisk lub pieczenie w okolicy rozrusznika. Nie raz promieniują praktycznie na całą Dodatkowo do tego drętwieje mi cała lewa ręka. Oczywiście udam się do lekarza ale chciałabym też wiedzieć czy komuś z rozrusznikiem to się zdarza?

avatar

KatarzynaDuda

w

Arytmia i częstoskurcz a rozrusznik

Witam.
Co najmniej 1w ciagu dnia zdarzają mi sie arytmie. Jesli chodzi o częstoskurcz to raz na dwa tygodnie. Po kazdym zdarzeniu czuje *prady* przechodzace po lewej rece, od ramienia az po dłoń i uczucie drżenia i blekki ból w klatce piersiowej. Jesli czuje, ze częstoskurcz jest *mocny* i nie mija przez dłużej niż kilka sekund, biorę metocard... »

avatar

KatarzynaDuda

w

Tętno poniżej minimum

Co do ciśnieniomierza to bym sie zgodziła bo znajomy ratownik mowil ze oni lecza pacjeta a nie jego ciśnieniomierz. A co do pulsu to definitywnie jest ustawiony na 55 jako minimum...

avatar

KatarzynaDuda

w

Tętno poniżej minimum

1: tak, jest nastawiony w taki sposób by pobudzać serce gdy tętno spadnie poniżej 55/min. 2: taka sytuacja miała miejsce w godzinach typu 17,18...

avatar

KatarzynaDuda

w

Tętno poniżej minimum

Ostatnio ciśnieniomierz (na ramię) pokazal mi tętno 51/min gdzie ja w rozruszniku mam ustawione 55/min. Zdarzały wam sie takie sytuacje?

avatar

KatarzynaDuda

w

Rozrusznik

Witam.
Jak czesto zdarza wam sie tętno poniżej *minimum*? Ja mam ustawione 55/mim minimalne tętno i już pare razy ciśnieniomierz pokazal 54, a wczoraj 51. Czy ktos z was też tak miał?

avatar

KatarzynaDuda

w

Rozruszik, czestoskurcze, nerwica

Witam,
Mam rozrusznik od czerwca 2014r zpowdu bradykardii i bloku przedsnkowo komorwego. Z poczatku bylo ciężko *fizycznie* dostosowac sie do nowego życia ae w duzej mierze pomogla mi kolezaka ktora posiadała rozrusznik. Niesety nasze drogi sie rozeszly. 12 miesięcy wstecz bylo dla mnie bardzo intensywne. Wyszlam za maz, w lutym urodziłam dzecko.... »