olek IP: 83.143.43.**

Witam

Jestem ok 1,5 miesiąca po operacji zastawki aortalnej i tętniaka aorty wstępującej. Miałem konsultacje w Aninie po operacji po miesiącu. Aktualnie poszukuję jakiegoś dobrego kardiologa u którego chciałbym pojawiać się na wizyty kontrolne. Myślę tutaj o wizytach prywatnych gdyż chyba w takiej opcji jest więcej czasu na rozmowę itd...
Czy jesteście w stanie polecić mi jakiegoś dobrego sprawdzonego kardiologa który przyjmuje prywatnie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewa29ToF IP: 62.108.185.**

A w IK w Aninie Cię nie chcą na kontrole przyjmować? Ja jestem po drugiej i trzeciej operracji tam już ponad 12 lat, a stale jeżdżę na kontrole. Prywatne wizyty w Warszawie są bardzo drogie, z tego, co się orientowałam, nawet 200 zł za jedną.
Możesz spróbować w Centrum Kardiologii w Aninie (choć tak naprawde to dzielnica Wawer), ul. Płowiecka

becik64

Ja polecam prof. Hoffmana. Przyjmuje przy ul Grójeckiej ...zajrzyj tutaj http://www.echokard.pl/

to ja IP: 83.143.43.**

Ewa
na razie mnie przyjmują, bo mam jeszcze po operacji płyny w osierdziu. i melduje sie tam co 2 tyg na sprawdzenie tego. nie wiem jak będzie później? czy oni wyznaczają jakies dalsze konsultacje? z drugiej strony chciałbym miec mozliwosc obiektywnego sprawdzenia tego co mi tam w Aninie dokonali ;)

becik
rozumiem ze korzystałeś z usług profesora Hoffmana? wiesz mniej więcej ile taka przyjemnośc kosztuje?

Prof. Piotr Hoffman na pewno się ceni, bo to świetny kardiolog, ordynator Kliniki Wad Wrodzonych w IK w Aninie, na którym leżałam dwa razy w ciągu tych 12 lat.
Mnie wyznaczali i nadal wyznaczają wizytę na miejscu. Początkowo chodziłam do gabinetu jednej lekarki, która mnie prowadziła po trzeciej operacji, a potem ona przekazała mnie do Poradni Wad Wrodzonych.
Osobiście nie radzę zmieniać ośrodka, bo IK wAninie to jeden z najlepszych tego typu ośrodków w kraju. Mnie też w nieokreslonej przyszłości czeka wymiana aorty wstępującej, co do zastawki aortalnej to nie wiem.
Kto Cię operował? prof. Jacek Różański, czy preof. Andrzej Biedermann?

becik64

Koszt pierwszej wizyty wraz z echem serca to 400zł ....później chyba 300zł, tyle płacę za badanie syna jako stałego pacjenta...ostatni raz bylisy pół roku temu. Syn jest po kilku operacjach serca...obecnie dorosły człowiek :)

Becik, to super, że syn już dorosły mężczyzna :-) Ile ma lat? Był też operowany w Aninie? Studiuje czy pracuje?
Ja tam jeżdżę średnio dwa razy w roku, choć chciałabym częściej. Prywatnie nigdy u kardiologa nie byłam. Wystarczy, że muszę wydać ok. 200 zł na dojazd do Wawy i do domu. W podróży spędzam prawie 10 godzin w jedną stronę :-(

pablodub

Becik ja właśnie dzwoniłem i zapisałem sie na wizyte. koszt konsultacji to 350zł wraz z echem. chyba potaniało :)

becik64

Super, że jest taniej :)....na pewno będziesz zadowolony z wizyty...pan profesor to człowiek o wysokiej kulturze osobistej , a do tego specjalista w echokardiografii.

Ewo, mój syn to niespełna 25 latek :), a my się znamy z forum Serce Dziecka...pozdrawiam Cię Hubcio

Ewa29ToF IP: 83.145.149.**

Becik, tak też czułam, he he :-) Jaki ten internet mały, prawda?;-)

ella IP: 80.50.4.**

Dr Gajewski , Ul Konwiktorska przychodnia, jestem u niego pod opieka i mam 3 sztuczne zastawki, bardzo profesjonalny polecam !!!

AllKazar IP: 46.112.50.**

Witam chciałbym dostać się na wizytę do Prof. Piotra Hoffmana czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie on przyjmuje jakiś kontakt? z góry dziękuję.

becik64

Http://placowki.mp.pl/unit/index.html?id=696982

Sebastian1111 IP: 95.49.121.**

Jest też profesjonalny kardiolog Mirosław Kowalski to zastępca ordynatora kliniki Wad Wrodzonych w Aninie. Jego strona to gabinetnaszeserce.pl

hesia IP: 87.207.55.**

W związku z projektem badawczym dotyczącym jakości świadczeń zdrowotnych udzielanych przez podmioty lecznicze, zwracam się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. Otrzymane wyniki zostaną wykorzystane do analizy sytuacji podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz jakości oferowanych przez nie usług (link poniżej)
https://docs.google.com/forms/d/1AOnDP_Kp-qb9ZhSw6BzSZrAt-aBxK1KzYwxuvwjSKRA/viewform?c=0&w=1