Dagmara81 IP: 37.47.47.**

Ja ze swoimi problemami *Sercowymi* chodzę do http://www.med-expert.pl/uslugi. Mam blisko, płacę i idę. Nie trzeba stać w kolejkach ani czekać na termin miesiąc. Na ich stronie są wypisane ceny więc wszystko wiadomo, nie trzeba się wypytywać. A sam lekarz jak dla mnie ok. Wysłucha, zbada, nie traktuje z góry albo jakby to by była jakaś kara jak to w pyblicznych przychodniach bywa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

KingaO

Idź do Lux Medu. Tam mają świetnych specjalistów, a ich pakiety medyczne są w dużo lepszych cenach niż wizyty prywatne. Poza tym możesz zaoszczędzić trochę czasu, bo umawianie się na wizyty i odbieranie wyników możesz załatwić przez Internet.

presoo IP: 127.0.0.**

Ja mogę polecić dr Andrzeja Folgę z Porta Medica, jest kardiologiem ale specjalizuje się też w medycynie sportowej. Mój narzeczony, który trenuje zapasy, jest pod jego opieką. Za dziecka miał problemy z sercem, a przez to że teraz zaczął profesjonalne treningi to dawne problemy się odezwały. Na szczęście jest pod stałą kontrolą lekarską, pan Folga jest naprawdę dobrym i doświadczonym kardiologiem, mogę go szczerze polecić

Twoja odpowiedź