Iwona IP: 85.128.93.**

Proszę o pomoc!
Moja mam od wielu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze i ze słabym skutkiem.Ostatnio coraz częściej występują skoki ciśnień nawet do 210/80-(Częste wizyty w pogotowiu) ale nik nie chce dać skierowania do szpitala, niby jeszcze się nie kwalifikuje.Lekarz przepisała jej -nie wiem czy dobrze pisze CAPTOPRIL,FUROSEMIT,Enarenal 10 -po którym ma silne bóle głowy i po mimo to nadal ma wysokie ciśnienie. Nie wiem czy to żle dobrane leki i czy nie ma ratunku.
Nadmieniam, ze moja mama choruje na tarczyce i nie jest leczona (tylko zalecono obserwacje)ponieważ w wieku 70 lat i przy guzku w piersi nie można-podobno podawać żadnych leków.Guzek w piersi to włókniak.
Co robić? Czy znacie jakiegoś dobrego lekarza w Gdańsku, który może pomóc.Proszę o namiary.
A i jeszcze jedno napewno to nie od nadwagi ponieważ jest szczupłą osobą.
Pozdrawiam
IZWI

Odpowiedzi znajdują się poniżej

lidia IP: 83.25.219.**

witam jestem również z Gdańska z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor kardiolog LIDIE ŁEBSKĄ
przyjmuje w przychodni przyszpitalnej Akademii Medycznej w Gdańsku z racji bardzo poważnej choroby serca męża przeszliśmy ich w Gdańsku bardzo bardzo wielu życzę zdrowia i pozdrawiam

pacjentka amg IP: 81.190.68.**

też w amg jest poradnia nadciśnieniowa. prof narkiewicz - kolejki straszne ale warto.

monik IP: 89.78.134.**

również polecam amg, ale dr lewicką. jeśli bedziesz miała lekarza z amg to szybciej skierują cię do szpitala i zrobią wszystkie niezbędne badania.

ania1789nulek IP: 79.189.173.**

Dr Chrostowska polecam wizyta 100 zł

malgosia 50 IP: 95.158.64.**

Polecam stronę www.dr-rath.pl.Proszę dokładnie przeczytać-jest tam napisane bardzo dużo o duzych dawkach witamin ktore leczą!!! i o strategii przemyslu farmaceutycznego itp...polecam calym sercem.

Jerzy Bradtke IP: 77.253.20.**

POLECAM szpital Marynarki i dr Szałkowskiego. Pan dr ma tez gabinet prywatny i pracuje w Pomorskich Centrach kardiologicznych. W szpitalu marynarki bardzo trudno się do niego dostać, jest naprawdę dobry, oddała 6 lat temu moje serce w jego ręce i jestem spokojny. Prywatnie za wizyte z EKG + konsultacja bierze 100 zł.

bisia IP: 37.30.120.**

A ja polecam darmowego lekarza w Poradni Nadciśnieniowej, w Regionalnym Centrum Nadcisnienia Tętniczego przy UCK w Gdańsku. Najlepiej prof Narkiewicza - cudowny człowiek, ew innych lekarzy z tej poradni, również wspaniali i oddani. Ja się leczę u prof Nakrkiewicza już kilka lat. Gdy potrzebny szybki termin można zadzwonić i wyprosić, ba nawet mailem można z prof skontaktować - to gdy sytuacja jest podbramkowa. Tel można wyszukać na stronie UCK, pielęgniarki tam są wspaniałe i podpowiedzą jak szybko się dostać :)

Maryla007 IP: 77.114.109.**

Nie lataj po jakiś prywatnych gabinetach, bo oni tam nie mają urządzeń do diagnostyki.
Zobacz w Centrum Kardiologicznym ETERMED.PL tam na miejscu zrobią Ci cała diagnostykę. Dzwoniąc tam powiedz, że chcesz odpłatnie, bo na NFZ czeka się u nich pół roku. Nie ma lepszej placówki, duży wybór uznanych kardiologów z całego Trojmiasta.
Tylko zobacz jak są dobrzy, bo ile ludzi pragnie aby się u nich leczyć:

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1594281,centrum-zdrowia-eter-med-w-gdansku-przychodnia-rejestrowala,id,t.html

Maciej W IP: 153.19.102.**

Polecam dr Jagodzińskiego (jest też nefrologiem), z tego co wiem obecnie przyjmuje w Meamedica na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu

Ankaaa IP: 46.77.124.**

Ja polecam zdecydowanie Vascular na Wileńskiej. Mama tam chodzi i jest zadowolona.

JoannaNitsa IP: 89.66.17.**

Przylatujemy regularnie z Berlina do EterMedu. Rewelacyjni lekarze, wszelkie badania na miejscu. Polecam

lup IP: 37.30.104.**

Czy prof Narkiewicz przyjmuje prywatnie pomóżcie??

pestka33

Lup ja leczę się u pani Ewy Świerblewskiej. Prywatnie w Lifemedice. Specjalizuje się w leczeniu nadciśnienia. Mozna sie zapisac bez kolejek bo na NFZ nie idzie sie dostac.
Czasami wprawdzie zdarzaja sie opoznienia ale głownie dlatego,że pani doktor jest bardzo skrupularna i nie wylicza czasu pacjentom.

anna 42 IP: 89.71.243.**

Ja rowniez polecam Dr Swierblewska,bardzo kompetentna osoba przy tym sympatyczna mila i o ogromnej wiedzy przyjmuje w Life Medica w Gdansku ul.Mari Curie-Sklodowskiej 3 ,prosze tez pomyslec czy symptomy nadcisnienia nie sa spowodowane nerwica akurat tak sie okazalo w moim przypadku.Serdecznie wszystkich pozdrawiam zycze zdrowka :)