Lidia Pol IP: 127.0.0.**

Polecam picie herbaty konopnej z malina i liścmi lipy Picie herbaty konopnej powoduje pozytywne skutki dla naszego układu nerwowego, pomaga się zrelaksować, wyciszyć i zasnąć. Ponadto jest pomocna przy migrenach, wykazuje działanie obniżające ciśnienie, regulujące poziom cukru we krwi, obniżające cholesterol. Herbata konopna wywiera imponujący wpływ na nasz organizm wzmacniając i chroniąc nasz układ immunologiczny. picie poleca się osobom dotkniętym takimi schorzeniami, jak cukrzyca, otyłość, zła przemiana materii, podwyższony poziom cholesterolu, schorzenia przewodu pokarmowego, pękające naczynka krwionośne, schorzenia układu moczowego, problemy dermatologiczne, nadciśnienie, obrzęki rąk i nóg, problemy z mikrokrążeniem i z miażdżycą a także osobom przeciążonym pracą umysłową i uczącym się. Herbatkę kupic można na www.konopiafarmacja.pl lub w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Barbara60 IP: 127.0.0.**

Ludzie... wystarczy zastosować się do zaleceń Noblisty Dr Louisa Ignarro, który dokładnie opisuje, jak za pomocą tlenku azotu obniżyć nadciśnienie, odwrócić skutki chorób układu krążenia, a nawet zapobiec zawałom i udarom. Wszystko macie w tym artykule http://synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/ lub wpiszcie sobie do google następujące wyrażenie: *Nigdy więcej chorób serca pdf*

Annaznadcisnieniem

Witam wszystkich forowiczów. Leczę się na nadciśnienie od 2 lat, a od 20 na depresję. Zaczęłam mieć klasyczne dla klimakterium nadciśnienie w wieku 49 lat. Przez dwa lata przerobiłam 6 leków. Dodam że zawsze byłam bardzo szczupła. Wszystkie leki powodowały u mnie lęki i depresję. Postanowiłam rzucić leki i znaleźć inny sposób leczenia. Zastosowałam własną dietę: zero soli, zero cukru, zero tłuszczu. Leki odstawiłam z dnia na dzień ( wspomagałam sie captoprilem). Jadłam czarny chleb, warzywa, owoce, płatki, wybrane kasze, ryż, soki owocowe bez cukru, oliwę z oliwek, chude mleko, kefiry, biały ser, owoce suszone, rózne herbaty, miód. Jak miałam ochote na cos słodkiego to jadłam rodzynki, żurawinę i odrobine bardzo gorzkiej czekolady.Uwaga! po tygodniu drastycznego stosowania ciśnienie przybrało właściwe, książkowe wartości. Trzyma sie cały czas, niezaleznie od pory dnia i nocy. Zamierzam stosować tą dietę do końca życia. Moje wartosci cisnienia na poczatku leczenia wynosiły 160/100, potem po 145/90 a teraz np. 125/76. Nie głodziłam sie , ale ścisła kontrola metek ze składem! Acha, dodam jeszcze że wspomagam się rano i wieczorem acardem, rozrzedzającym krew ( bez recepty). Jest to możliwe

LUBELL IP: 188.127.21.**

ANNAZNADCISNIENIEM ostrożnie z tym Acardem. Radzę sprawdzić INR (wskaźnik krzepliwości krwi), tego się nie bierze od tak, bo to bardziej może zaszkodzić niż pomóc. Niby wszystko fajnie, profilaktyka przeciwzawałowa (redukuje krzepliwość krwi), ale dodatkowo zwiększamy szanse na wylew, czy inne krwawienia wewnętrzne.

Twoja odpowiedź