avatar
Agaata IP: 82.160.98.**

Teść miał zawał trzy miesiące temu - dawali mu pare tygodni życia ratunkiem miały być bajpasy na cito; jednak w szpitalu gdzie miał być wykonany zabiego zwodzą go. Totalnie zwodzą, każą przyjeżdzać tylko po to żeby usłyszał że np za miesiąc bo coś tam...

Proszę o radę co zrobić w takiej sytuacji gdzie się udać jak to załatwić. Mieszkamy w wielkopolskim ale przecież nie ma rejonizacji.

Pozdrawiam
Agaata

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Grzegorz z USA IP: 98.208.200.**

Witam
Podaje informacje na temat czopkow i tabletek ktore sprzedaje z USA ktore sa zaraz po kroplowce nalepsza metoda na usuawnie ciezkich metali z zyl

http://olkusz.olx.pl/doustna-chelatacja-oral-chelate-iid-100879722

http://olkusz.olx.pl/orachel-kuracja-chelacyjna-180-tabletek-600mg-edta-iid-105555447

Skutecznie usuwa osad z tętnic, usuwa potencjalne blokady i przywraca krążenie krwi. Stop bypass*om i miażdżycy. 65 spośród 72 pacjentów oczekujących na operację bypass nie wymaga się tego zabiegu po poddaniu się chelatacji.


Jeśli cierpisz na któreś z niżej wymienionych dolegliwości kuracja przy użyciu Oral Chelate jest dla Ciebie wskazana.
- miażdżyca tętnic
- dusznica bolesna
- bóle/ucisk w klatce piersiowej
- zaburzenia krążęnia krwi ( m.in. w kończynach dolnych )
- apopleksja
- choroba Alzheimera
- cukrzyca
- zaburzenia odporności
- impotencja
- syndrom chronicznego znużenia
- niedostatek energii
- bóle kończyn dolnych
- osłabienie pamięci
- niedobór substancji odżywczych
- krótki oddech
- zatrucie metalami ciężkimi
Kilka słów o Chelacji
Chelacja opracowana przez laureata Nagrody Nobla

Substancje chelacyjne odznaczają się zdolnością do chemicznego wiązania się (z greckiego: chele – szpon) z metalami i minerałami w naszym organizmie. Substancja taka otacza jon danego minerału czy metalu i usuwa go z organizmu w moczu lub kale. Aminokwas o nazwie EDTA jest efektywną i szeroko badaną substancją chelacyjną.

Źródła chelacji sięgają roku 1893 i wiążą się z nazwiskiem Alfreda Wernera, francusko-szwajcarskiego chemika, który w 1913 roku otrzymał Nagrodę Nobla za opracowanie teorii dotyczącej wiązania metali przez organiczne cząsteczki, która później legły u podstaw współczesnego chemicznego rozwiązania metody chelacji. Metodę chelacji z użyciem EDTA po raz pierwszy zastosowano w medycynie w 1948 r. w Stanach Zjednoczonych u robotników z fabryki baterii, którzy ulegli zatruciu ołowiem. Wkrótce potem w amerykańskiej marynarce wojennej zaczęto poddawać chelacji marynarzy, którzy zatruli się ołowiem podczas malowania okrętów i budynków rządowych. W połowie lat 50-ych chelacja była w USA preferowaną metodą leczenia zatrucia ołowiem i zachowuje tę pozycję po dziś dzień. Bezpiecznie zastosowano ją u ponad pół miliona pacjentów.

Lekarze wykonujący chelację u osób zatrutych ołowiem zauważyli, że u pacjentów, którzy cierpieli poza tym na miażdżycę tętnic, chelacja spowodowała także poprawę stanu tętnic. Od 1952 r. dożylną chelację EDTA zaczęto stosować w celu zwalczania chorób układu sercowo-naczyniowego. W ostatnich latach terapia ta stała się dostępna także w formie doustnej.

Jak wynika z ostatnich badań przeprowadzonych w Danii:

* Po zastosowaniu chelacji EDTA u 470 osób ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, poprawę stwierdzono w 85% przypadków.

* 65 spośród 72 pacjentów oczekujących na operację „bypass” nie wymaga tego zabiegu po poddaniu się chelacji.

Czopki

Kazde pudelko zawiera 30 czopkow 450mg,900mg lub 1200mg EDTA

Metoda ta zaoszczedza 70% pieniedzy w stosunku do ceny pobierania EDTA dozylnie przez kroplowke.
30 sztuk czopkow rowna sie tak jakby wziasc 12 zabiegow przez kroplowke.

Uzywajc czopki organizm przyswaja w 95% EDTA a nie jak tabletki od 5% gora do 10% ze wiekszosc wydalana przez organizm.
Czopki omijaja nerki i watrobe pozwalajac EDTA pozostac w organizmie na dluzszy czas i usuwac niebezpieczne toksyny z organizmu nie obciazajac tych organow.
Metoda czopkami jest skuteczniejsza,krotsza i tansza jesli wezmiemy pod uwage ile trzeba wziasc tabletek azeby osiagnac ten sam efekt co czopkami.

Czas po wlozeniu czopka azeby wdrazyl sie w obieg krwi to od 90 do 120 minut.

Zaleca sie jeden czopek od 2 do 3 godzin po ostatnim jedzeniu czyli wieczorem
kontakt e-mail :bombardier4tec@yahoo.com

avatar
Agaata IP: 82.160.98.**

Czekam na poważne odpowiedzi

avatar
Grzegorz z USA IP: 98.208.200.**

Prosze sobie troche poczytac na temat EDTA to zmieni pani zdanie,ja sprzedaje je od wielu lat i ludziom to pomaga,chyba ze kupuja jakies podroby z nie wiadomo skad lub nie wybiora calej kuracji.Moim zdaniem trzeba sie bronic od operacji i wykorzytac wszystkie inne opcje.

http://www.healthy.net/scr/Article.aspx?Id=1815&xcntr=1

avatar
stifono

Myśmy z ojcem mieli problem do dzisiaj.
Został przyjęty w trybie natychmiastowym do Zabrza.

Proszę nie dać się nabrać na chelatacje.

avatar
robuch IP: 95.41.35.**

Witam!
Ja miałem robione by passy w Poznaniu w szpitalu Strusia na szkolnej. Ordynator kardiochirurgii przyjmuje prywatnie w Cordisie ( Izba Rzemieślnicza w Poznaniu) Może prze taki kontakt można przyspieszyć operację. Warto spróbować.

avatar
Agaata IP: 82.160.98.**

Szkolną przenoszą w inne miejsce ze względu na zakażenie jakąś bakterią na oddziale.. i tak co dwa tygodnie mamy dzwonić co dalej i za każdym razem dostajemy odpowiedź, że za dwa tygodnie mamy sie dowiedzieć.... dziś kolejny raz dostaliśmy taką odpowiedź. teść czuje się coraz gorzej.. widocznie trzeba spróbować prywatnie.. dzięuję za podpowiedź.

avatar
emka IP: 85.89.184.**

~Agaata, mój dziadek miał operację wszczepienia bajpasów w Łodzi na Sterlinga. Czekał tylko tydzień, wszystko poszło bardzo sprawnie i konkretnie. Żadnego zwodzenia, przesuwania terminów. Groził mu rozległy zawał więc może dlatego pospiech był bardzo wskazany. I nie chodził prywatnie do lekarzy. Więc mogę polecic ten szpital, bo wg mnie bardzo dobrzy lekarze i opieka pielęgniarek też bez zastrzeżeń. Może warto spróbować tu? Zaznaczam, że najpierw trafił do szpitala im. WAM na ul. Żeromskiego i stamtąd skierowanie na Sterlinga. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

avatar
krzysztof1 IP: 79.186.33.**

Ja mialem robione by-passy w szpitalu w Nowej Soli 16 wrzesnia,wszystko poszlo prawidlowo,jestem juz po rehabilitacji,czuje sie wspaniale a na operacje czekalem 14 dni.

Twoja odpowiedź