andrzej443143 IP: 212.106.23.**

Ja mam 34 lata problem z wysokimi trójglicerydami sięgającymi do 400 zbiłem sposobem który mi polecił lekarz bez leków pilem przez miesiac szklanke soku z buraków ktory wczesniej trzeba przez godzinke przetrzymac w lodówce spadły mi niesamowicie polecam do smaku dodawalem marchew zeby lepiej smakował

Odpowiedzi znajdują się poniżej

44 latek IP: 193.109.212.**

Niestety - jak dla mnie nie pomogło picie Cynarex 3x2 tab. + Omega 3 Gold 2x2 tab. przez 2 miesiące - systematycznie. Może za krótki okres:
CH całk. - 273, poprzednio 280
HDL - 46, poprzednio 49
LDL - 184, poprzednio 184
Trójglicerydy - 215, poprzednio 232
Od ponad 4 miesięcy - co 2 dzień, również trening na siłowni.

ostropest IP: 89.229.200.**

Od kilu lat biorę leki na obniżenie cholesterolu i tylko one utrzymują og na odpowiednim poziomie. Przetestowałem picie herbatek i spożywanie ziół. Obniżają cholesterol ale tylko o ok 10-15%. Więc przy wysokim poziomie cholest. nie ma co sobie zawracać głowy ziołami, trzeba brać leki. Cudów nie ma, i nie ma co się łudzić. Jeśli masz cholest. lekko podwyższony to jest sens robić mikstury . Przy b. wysokim szkoda czasu, bierz leki.

Jnkie82 IP: 185.192.241.**

Najlepsze są metody naturalne, ja polecam olej ziołowy bądź mieszankę ziołową, jest mnóstwo tego typu naturalnych leków które pomogą Ci z twoimi objawami, nabyć je możesz na przykład na http://zielarzradzi.pl

Twoja odpowiedź