Marek70 IP: 195.167.159.**

Wystarczy l-arginina.
L-arginina jest najlepiej przebadanym aminokwasem, który działa najskuteczniej w zmniejszeniu nadciśnienia i cholesterolu bez skutków ubocznych tak jak leki. Zostało to odkryte już w 1998 za co została przyznana nagroda Nobla w medycynie... Wejdźcie sobie na stronę http://synergypoland.pl i poczytajcie. Mają tam mnóstwo informacji jak działa l-arginina i dlaczego działanie tego aminokwasu w chorobach układu krążenia jest tak skuteczne. Stosuję l-argininę i statyny są mi nie potrzebne do niczego. Pozbyłem się nadciśnienia i miażdżycy.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MagdalenaT IP: 89.74.197.**

To wszystko jest nie do wiary ,jaki interes maja lekarze w tym ,ze nie uswiadamia pacjenta w tym ze pewne leki sa do granic niebezpieczne i ze przy zmianie trybu zycia i lekach z tzw.zdrowej apteki mozna sobie poradzic,miałam bardzo wysoki cholesterol 23 lata temu kiedy zachorowałam na nadczannosc tarczycy,tarczyce mam od 20 lat wyleczona bez operacji ,dlatego wiem co znaczy dobry lekarz prowadzacy,przez wiele lat nie kontrolowałam stanu mojego zdrowia ,mieszkajac w niemczech ,12 lat temu zrobiłam sobie wyniki i wyszedł cholesterol poa 300 juz nie pamietam .dostałam lek 40 mg.to tez były statyny co zrozumiłam dopiero teraz,pamietam tylko ze po jakim czasie lekarz zmiejszył mi dawke na 20 mg i powiedział ,ze musze brac zawsze leki ,bo po odstwieniu wszystko bedzie jak wczesniej ,nieswiadoma zagrozenia brałam te leki ale przez ostatnie 2 lata raczej nie cholesterol podnosił sie stopniowo ,ale lekarz juz w polsce powiedział ,ze niemusze brac zadnych lekow i znowu niedomowienie,nagle cholesterol podwyzszył sie do 292 całkowity trojglicerydy 225 wiec upomniałam sie o leki przepisano mi Atorvasterol 20 mg i w ciagu 4 miesiecy mam wynik cholesterol całkowity 179 HDl
47 LDL 88.60 trojglicerydy 217 udałam sie do innego lekarza ktory kazał mi odstawic obecny lek i zapisał mi jakis o wiele silniejszy,kiedy przeczytałam informacje na temat tego leku nie wziełam go to bardzo silne statyny ,dalej nieswiadoma zagrozenia brałam 20 mg.Atorvasterol,opowiedziałam o tym w innej aptece magister ze zdziwieniem stwierdził ,ze nie rozumie dlaczego zapisano mi takie silne leki w momencie kiedy mozna to naturalnie uregolowac ,zaproponowł mi
Lipiforma plus bede brała od jutra ,powodem moje przerazenia po braniu tych statyn był fakt ogromnego bolu głowy miesni karku ramion ,nigdy wczesniej nie bolała mnie głowa mam 66 lat cisnienie mam unormowane i teraz nie wiem co dalej robic pomyslałam ze w poniedziałek zadzwonie do producenta tych statyk z pytaniem jak odstawic bo lekarzy oceniam kiepsko ,wiecej powiedziałmio magister w aptece

kobieta 68 IP: 188.146.164.**

Mądry, uczciwy Lekarz wie, że nie nakęzy w ogole zbijac cholesterolu, bo czym większy on jest to tym dłuzsze i zdrowsze jest nasze życie. Przeczytaj *Cholesterolowe kłamstwo* - google. Producentom statyn nie chodzi o nasze zdrowie ale o kosmiczne na tym zarobki, oszukuja ludzi, zeby na nich sie bogacic. Ludzie cierpią, bola im koscie, mięśnie, serce, wątroba, trzuska a na koniec dowiaduja sie, że maja raka. Statyny daja gwarancje zachorowania na raka i to w szybkim tempie. Ja tego doświadczyłam. To zbrodniarze a nie farmaceuci.

Twoja odpowiedź