Aneta89 IP: 83.19.61.**

Witam. Ja bym poprosiła o wizytę u endokrynologa- może to nie nerwica lecz tarczyca tak *daje w kość*- objawy nadczynności/ niedoczynności są różne- endokrynolog zleci badanie hormonów we krwi i już wszystko będzie jasne. Jeśli pomogłam to proszę mi także pomóc i wejść na stronkę http://postlinknews.com/349news.php

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Alicja 59 IP: 89.66.248.**

Witam ....ja tez mam problemy z ciśnieniem i ...nerwicą....
Po tragedii rodzinnej nie mogę dojść do siebie....
na co dzień mam ciśnienie w miarę dobre,ale zdarzają się ataki ...taki jak wczorajszego poranka....szybkie bicie serca i właśnie wysokie ciśnienie....i lęk o życie....później to mija i parę dni jest spokoju.....ale wszystko wraca.jak się wyleczyć z tego.Może mi Ktoś poradzi?
lekarze leczą mnie na ciśnienie....
pozdrawiam i zdrowia życzę....

Irena2408

Witam, ja tez mam problem z nadciśnieniem, chyba mi podskakuje na tle stresowym, ale jak już zmierzę i mam wysokie, to potem nijak nie spada nawet po lekach, Mam np 150/109 i dla ,mnie to już tragedia, biore leki na ci snienie , na uspokojenie propranolol i nic, prawie w miejscu stoi, czasem spadnie do 130/96 i znowu mierze i już podświadomie się boję, ze będzie wysokie a czasami mam takie niskie ze 106/70 Wtedy jak mam dobre to drugie to to pierwsze zawsze za niskie ale martwi mnie to jak zwalczyć ten stres, i zeby mi spadało po lekach i zebym mogła się wyciszyć,

tse tse IP: 89.73.166.**

Ja też mam nerwice i nadciśnienie prawdopodobnie odnerwicowe i captopril nie działa na mnie wcale. Ciśnienie nawet nie drgnie (podawali mi w szpitalu nawet i lekarz bym w szoku). Może po prostu taki urok, że niektórym jak z nerwów skacze to akurat captopryl nie działa. Ja trafiłem proszek który na mnie zadziałał dopiero za 10 czy 11 próbą. Co ciekawe miał skład ientyczny jak proszek z 2 czy 3 próby ale od innego produenta. Tamten nie zadziałał a ten zamiennik idealnie wyrównał mi do 120/80. Niestety po kilku latach przestał działać i szukanie zaczynam od nowa. Jestem pod obserwacją internisty i psychiatry. Nie poddawajcie się tylko szukajcie proszka, który zadziała. No i walczcie z nerwicą ;)

elwirka33 IP: 94.254.145.**

Pamiętam że jak kupowaliśmy pod koniec jesieni automat to mieliśmy na początku wziąć dużo droższy, a ostatecznie stanęło na Simple Sanity czyli raczej tania alternatywa. Parametrami nie odstaje, a najbardziej nam pasowało że jest stosunkowo mały i lekki, więc można go łatwo spakować gdziekolwiek by się nie wychodziło.

hania189281 IP: 127.0.0.**

Mam to samo i podobno powodem moze byx rowniez kortyzol...nadnercza...jego wysoki poziom powoduje ataki paniki i duze skoki cisnienia. Moze nie zawsze to nerwica?

magdapietka IP: 127.0.0.**

Nieźle sobie radzi przy częstym pomiarze mój Simple, nie mam jakiś blokad, błędów w pomiarze i innych tego typu przygód.

slw IP: 127.0.0.**

Witam , na moim przykladzie moge powiedziec ze nerwica lekowa a cisnienie w szczegulnosci puls odgrywaja wazna role w naszym organizmie, tak bylo w moim przypadku meczylem sie z tym kilka lat i probowalem roznych sposobow. Chodzilem po lekarzach wszystkie badania byly oczywiscie w porzadku , w styczniu tego roku zaczelem sie dziwnie czuc dretwialy mi rece, cisnienie raz mialem bardzo niskie, raz bardzo wysokie puls w granicach 110 i doszly bole glowy, udalem sie do lekarza i opowiedzialem mu o moich dolegliwosciach , a lekarz zadal mi pytanie:
pali pan papierosy
a ja mu mowie ze tak pale,, a on do mnie ze jak przestane to mam przyjsc do niego :( po 3 miesiacach meczenia sie z dolegliwosciami ,na poczatku kwietnia dostalem zawalu i tak naprawde dzieki temu nauczylem sie inaczej spostrzegac wszystko co mnie otacza, po wyjsciu ze szpitala mialem psychoterapie . bo tak mi sie w glowie poprzestawialo ze balem sie wstac z lozka kazdy nawet maly bol to juz myslalem ze mam nastepny zawal, ale dzieki psychoterapii zrozumialem wiele, polecam ksiazke: *Pokonalem Nerwice *. teraz mam cisnienie w granicach 110/ 70 a puls 62 w spoczynku, oczywiscie biore leki ale takie dawki ze znajomi ktorzy lecza sie na nadcisnienie to sie smieja
Pozdrawiam

daria89 IP: 127.0.0.**

Precyzyjne wyniki ma Simple, już trochę z niego korzystam i żadnych wykrzywień nie zauważyłam, poza tym wyświetlacz jest super, duży, przejrzysty.

Twoja odpowiedź