lukas IP: 83.22.203.**

Witam
zaczne moze od tego ze mam 27 lat i od jakiegos ponad miesiaca czuję, że z moim ogranizmem jest coś nie tak.
Bylem juz u lekarzy, ktorzy skierowali mnie na badania i nic nie wyszlo, kompletnie.

Moje objawy to: szum w uszach, ciągłe osłabienie, czesto temu towarzyszy uczucie chlodu w konczynach, ciągły stan podgorączkowy 36,8 - 37,5,
mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio mam duzo negatywnych mysli, kiedys tego nie mialem

w ciagu ostatnich dwoch miesiecy utracilem ok 6 kg masy ciala. Gdy to sie zaczęło, mialem goraczke ponad 38 i lbiegunke, ezalem w lozku przez tydzien, teraz juz apetyt mam i jem duzo, ale ciagle sie źle czuję.

Zrobilem sobie badania z wszystkiego co sie dało - mocz, kał, krew (pierwiasdki, tarczyca, ob, kreatynina, elektrolity, etc, doslownie wszystko, i wszystko mam w porządku.

A mimo to mam gorączke, szumi mi w uszach, mam paskudne samopoczucie,
dodam tylko zem am podwyzszone cisnienie ok 140 /90, ale niecaly rok temu mialem badania serca (wydolnosciowe, ekg, holter) i wszystko w porzadku

czy ktos moze mi powiedziec co jest grane?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

4 IP: 80.54.173.**

jeżeli chodzi o tiki ,to nie martw się nimi,jeśli występują tylko przy zasypianiu.Czy byłes szczepiony na wirusa wątroby typu B lub C?Czy w czasie gorączki 38 i biegunki yłes u lekarza i własciwie się leczyłeś czy ,,przeczekałeś? Może to ,,echo** tamtej choroby....kto to wie...A jeśli chodzi o ciśnienie,to przeczytaj: niefarmakologiczne sposoby obniżania cisnienia.Może zatrułes się czymś,jakąś subst. chemiczną....albo lamblię połknąłeś...byłeś za granicą na południu?Może w kier. pasożytów się przebadaj.Poczytaj o pasożytach i zobacz czy to może byc to.

lukas IP: 83.22.198.**

na poczatku maja bylem w Tunezji, Bylem przekonany ze to pasozyty bo objawy podobne do lambliozy, jednak tak jak pisalem, zrobilem badania kału (i na lamblie i na pasozyty) i nie wyszlo nic, wszstko w porzadku

bad. na pasożyty robi sie trzykrotnie w odstępach 8-10 dni,nieraz za pierwszym razem nie wyjdzie,gdyż akurat w danej próbce nie ma jaj pasożytów,a mogą byc za drugim ,a nawet za trzecim razem.Radziłabym ci zapytać w sanepidzie ,bądż w laboratorium.I porozmawiaj z lekarzem chorób zakażnych,może on będzie wiedział co ci jest.A wątrobę badałeś?Usg i krew?

a test na lamblie robiłeś czy tylko te bad.,które wymieniłeś?Czy powiedziałeś lekarzowi,że byłes w Afryce?Może wtedy by ci dał skierowanie.

martyna661 IP: 83.25.221.**

zrób sobie na wszelki wypadek test na borelioze. mój chłopak od 3 lat miał podobne obiawy, nie miał pojęcia co mu jest, aż w końcu przez przypadek zrobił ten test i wyszło pozytywnie. pozdrawiam !

zzzz IP: 83.15.148.**

Mam takie same objawy od ponad miesiąca
zaczęło się od jakiejś grypy suchy meczący kaszel i podwyższona temp.
no i zostało tylko to samo co u Ciebie myślę że to ślad po chorobie i niedługo przejdzie

Przemo1234 IP: 83.23.185.**

Przejdzie... jasne, mam to samo od 4 miesięcy..

eragh IP: 94.158.143.**

Witam,

Mam dokladnie to samo, od 3 miesiecy. Sprobuje ponowic testy na lambdie i zrobie jeszcze na borelioze. Widze ze wiekszosc postow byla 2 lata temu, czy moze ktos z Was doszedl do tego co to mzoe byc? Czy moze samo przeszlo, w co raczej nie wierze :)

Tomek1124 IP: 188.146.10.**

Czesc LUKAS, ładnych praw lat minęło od twojego wpisu, a w Styczniu u mnie pojawił się identyczny problem jak u Ciebie, wszystkie objawy zgadzają sie 1 do 1 z tym co przedstawiles. Udało Ci się dotrzec co bylo przyczyną i czy wyleczyles problem?

Julia1991

Też chciałabym wiedzieć..

Twoja odpowiedź