beata IP: 80.55.115.**

witam wszystkich moze ktos sie znajdzie zeby ze mna pogadac na temat zawalu serca

Odpowiedzi znajdują się poniżej

asd IP: 83.23.167.**

a o czym chcesz porozmawiac???

sama nie wiem poprostu chciałam z kims porozmawiac,z kims kto miał zawał ja sie czuje czy miał drugi o wszystkim . przepraszam ze głowe zawraca beata

Iza IP: 83.29.227.**

Pytaj , chetnie pomogę , choc ja z tej drugiej strony

czesc jestem beata straszne sie nudze w domu jestem miesiac juz w domu a dopiero woce do pracy za jakies 5 mieseiy chyba oszaleje chodze na rechabilitacje od wrzesnia chce isc na basen chyba mi pozwola mam nadzieje.Narazie jestem jeszcze słaba i to mnie denerwuje naj bardziej kiedy to minie ja jestem bardzo ruchliwa a teraz to nie zabardzo zaraz sie mecze i musze odpoczac.Bede miała jeszcze koronografie troche otym przeczytałam wiec cos tam wiem

Gosia IP: 83.30.75.**

Beata miałaś zawał w wieku 33 lat? co było przyczyną - teoretycznie przecież jest to niemożliwe żeby tak młoda osoba miała zawał (może jakaś wada?)

prawdopodobnie genetycznie sami lekarze nie wiedza to sie okaze po badaniach.miałam juz operacje serca w wieku 25 lat ale to był ubytek miedzy przedcakami bardzo duzy ale zawał miałam po zdrowej stronie i to terz było dziwne dla lekarzy,mowia ze ta wada nie moze byc przyczyna zawału, bede wiedziec we wrzesnu jakos to bedzie pozdrawiam

Irena IP: 84.10.147.**

ja mialam zawal serca w wieku 52 lat. Po 6 miesiacach rehabilitacji czulam sie wspaniale i wrocilam do pracy,ale po roku zaczelo sie migotanie przedsionkow.Teraz dopada tp mnie 2 razy w miesiacu.Jestem zalamana,czekam na ablacje ponoc ma pomoc ale ja juz nie umiem uwierzyc

Czarnula IP: 80.53.248.**

Witajcie.Kiedyś miałam sytuację w której zrobiłam się bardzo bardzo słaba nie miałam siły unieśc ręki, miałam odruch wymiotny,paniczny lęk,że umrę,miałam wrażenie,że serce raz mi bije normalnie ,póżniej bardzo szybko pamiętam,że to było okropne uczucie ,ponieważ po 3 latach wracam do niego i do dziś nie mam pewności co to było.Mam 34 lata,a wtedy trochę balowałami to z tego powodu to zdarzenie.Przez tydzień dochodziłam do siebie,póżniej miałam lęki.Zrobiłam EKG i USG.W EKG kardiolodzy mieli zastrzeżenia,lecz EKG nie wykazało podobno żadnych zmian .Miałam jedynie zacząc uprawiać więcej ruchu.Ostatnio czuję się osłabiona i nie wiem,czy to może mieć jakiś związek z tym zdarzeniem.Czy to było tylko zasłabnięcie,czy coś więcej(badania robiłam we Wrocławiu w Klinice Kardiologicznej).Teraz żle znoszę upały,ale kto je znosi dobrze.Czy mogło zdarzyć się coś co zostałoby przeoczone?

tez 33 latka IP: 82.146.225.**

Beato-moja mamusia zmarła w wieku 33 lat,własnie po dwoch zawałach!
pierwszy przezyła,na stepnie znalazła się w szpitalu i dostała drugi
niestety było to 20 lat temu,takze medycyna tez była na innym poziomie,a ja byłam dzieckiem
moja durna rodzina nie zgodziła sie na sekcje,więc nigdy sie nie dowiem co było powodem jej smierci!!!
dodam ze tez choruje na serduszko i pewniw gdybym wiedziała co mamusi było,byłoby mi łatwiej podjąć leczenie w danym kierunku

pozdrawiam i zyczę duzo duzo zdrowia!!!
zobaczysz ze wrócisz do siebie:)

kaaarolina IP: 79.185.137.**

Witam, brat mojego chłopaka zmarł na zawał w wieku 22 lat ... Jak to możliwe??!!

lekarz IP: 109.231.7.**

Wszystko jest możliwe. Wystarczy,ze miał niewykrytą wcześniej wadę, ot małe zwężenie tętnic chociażby. Przykre.
Podejrzewam,ze aż do dnia tragedii nie miał chłopak zrobionego echa czy porządnego EKG.A czasami wystarczą najprostsze badania aby znaleźć ukrytego zabójcę.

Pvfnmw IP: 94.254.144.**

Czy to mozliwe żeby mieć zawal w wieku 25 lat?

Pvfnmw IP: 94.254.144.**

Czy to mozliwe żeby mieć zawal w wieku 25 lat?

Twoja odpowiedź