daron IP: 78.133.225.**

Czy mozna ja wyleczyc lekami? czy lekarz rodzinny cos moze na nia przepisac? prosze o wpisy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jadwigaszpaczynska

Witaj *daron*.
Leczenie nerwicy lub depresji lekami jest tylko jej tłumieniem, uciszaniem.Tak nerwica jak depresja chce nam cos powiedziec na coś wskazac. I tak jak nerwica lekowa jest brakiem odwagi (najprostsza interpretacja), tak depresja jest brakiem stanuy radości, w nas. Jeżeli chcesz NA DOBRE wyjść z depresji, wtedy musisz sie zająć jej przyczynami , najlepiej przy pomocy jakiejś terapii.Zapraszam Cie do poczytania watku *Z nerwicy sie wychodzi*, gdyz informacje tam zawarte odnosza sie tez do stanów depresyjnych. Oczywiscie m ozna sie troche popodpierac lekami, ale nie wolno utkwić w lekach na zawsze. Ale to jest tylko moje zdanie.Decycja nalezy do Ciebbie.Pozdrawiam.

agusiaf31

przykro mi Daron, ale leki to działanie doraźne i często dające słabe rezultaty. poza tym broń Boże z tym do lekarza rodzinnego, bo on się na tym nie zna. od tego jest lekarz psychiatra. pozdrawiam

daron IP: 78.133.225.**

psychiatra=psycholog?

MareMare IP: 31.0.179.**

Psychiatra to nie psycholog. Poza tym nie szukaj psychologa tylko psychoterapeuty. Psychiatra przepisuje leki a psychoterapeuta pomaga uporać się z problemem raz na całe życie.
Sugeruję najpierw wizytę u psychoterapeuty, a dopiero później, jeśli terapeuta powie, że potrzebne będą leki, to skieruje Cię do psychiatry.

Polecam Ci poradnię Sensity.pl. Tam pracują mądrzy ludzie i specjalizują się leczeniu depresji i nerwic.

Powodzenia!

Loptes29 IP: 31.183.10.**

Nie wiem skąd jesteś bo nie napisałaś, ale ja korzystam z usług Pani Ireny Maślankowskiej z Opola. Jeśli masz niedaleko to bardzo polecam Ci iśc do niej. To świetny specjalista, który na pewno Ci pomoże.

ewerlinaaa123 IP: 188.146.6.**

Ja tez chodzę do pani dr Ireny Maślankowskiej. Dzieki niej powoli wracam do siebie. Bardzo mi pomagają sesje u niej. Polecam wszystkim tymi którzy potrzebują pomocy psychoterapeuty.

andaluzka IP: 31.183.10.**

Też leczyłam się u pani dr Ireny Maślankowskiej, jest świetną psychoterapeutką. Bardzo mi pomogła.

Twoja odpowiedź