slawko IP: 149.156.124.**

Czy ktoś próbował THC na depresje i nerwice ????
jest psychoaktywem wspomaga uwalnianie serotoniny i stymuluje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tomek IP: 83.251.53.**

ZAPOMNIJ !!! THC jest, jak ja to nazywam -*wyolbrzymiaczem*- i w zależności od stanu w jakim sie znajdujesz pogłebia go. Więc wyobraź sobie napad paniki i pomnóż go parę razy (w łagodnej wersji). Wiem co mówię , bo doznałem tego stanu i nie życzę nikomu.pozdro

Nicore

Zgadzam sie z przedmówca THC nie zawsze okazuje się pomocnym lekiem w walce z nerwicą. Często może byc przyczyną pogłębiania się choroby. Od jak dawna sie leczysz??

wuwu IP: 83.31.67.**

jw.
gdy chodziłam na psychoterapię zapytałam mojej psycholożki (psycholog kliniczny) co ona na to, żebym sobie coś odpaliła - dodam, że paliłam wcześniej jedynie papierosy

zabroniła mi i nie dlatego, że jest to substancja niedozwolona ale dlatego, że wynosi z podświadomości stan w którym się znajdujesz i go potęguję
nerwica i depa razy ileś? o nie, dziękuję.

slawko IP: 95.48.162.**

ale czytałem że prowadzono badania i stwierdzono wysoką skuteczność

smiechoYoda IP: 194.54.19.**

A może po prostu spróbujcie terapii śmiechem. Podczas śmiania wydziela się mnóstwo serotoniny - a to ona rozbija depresję. Poczytać, poszperać, popróbować nie zaszkodzi. Najważniejsze to umieć sobie pomóc, a SMIECH mieszka w każdym z nas

Delicja45

Marihuana nie zawsze działa na depresje. Wprowadza w stan *upojenia narkotycznego*. Stosowana jest bardziej jako środek rekreacyjny, a nie leczący depresje. Działa tylko przez kilka godzin. Po kilku latach regularnego stosowania można popaść w poważną depresję. Ogólnie nie polecam.

Delicja45

Poważną schizofrenie* (sam lekarz mi to mówił, że leczy ludzi na schizofrenie, którzy w latach 70-tych często *jarali*)

bartek65687y IP: 77.253.174.**

Na nerwice taka odmiana dostępna i sprawdzona prze ze mnie cbd therapy od cbd crew

Twoja odpowiedź