marcin IP: 213.238.115.**

kto wie czy sa jakies skutki uboczne kiedy sie bierze lek przeciwzakrzepowy SINTROM????

Odpowiedzi znajdują się poniżej

danuta IP: 80.53.170.**

nic sie nie dzieje ja biore acemokumarol juz ponad rok

malgorzata IP: 83.9.142.**

biore sintrom od 2 lat i nic sie nie dzieje.nalezy jednak reguarnie sprawdzac wskaznik INR

Kasia IP: 75.0.148.**

Witam, ja sintrom biore 20 lat i nie ma zadnych problemow, chociaz od ok 2ch miesiecy mam jakies problemy ze wskaznikiem, im zwiekszam dawke Sintromu tym nmam gorszy wskaznik, biore 7x6mg a INR mam 1.1. nie wiem czym to jest spowodowany spadek tego wskaznika. Czy moze byc spowodowane to dosc duzym przytyciem??

kdz IP: 87.246.222.**

Witam ja biorę Acenocumarol (zamiennik Sintromu, który tez dlugo kiedys bralem ale jest niestety drogi)już 13 lat prawie. Skutki uboczne moim zdaniem trzeba dbać o żełądek kto ma bardziej wrażliwy. Co do poprzedniej wypowiedzi INR 1,1 to bardzo malo cos jest nie tak. Moze to być spowodowane przytyciem ale ja bym szybciutko do lekarza poszedł bo nie zmienia to faktu ze takie INR to jakby wogole ten proszek nie dzialal szcegolnie ze dawka 6 mg nie jest mala. Ja biore 3,3,4 mg na zmiane i INR raczej utrzymuje sie w granicach 2-4.

Kasia kasiachudzicka IP: 75.0.148.**

Witaj KDZ, juz wiem dlaczego przy tak duzej dawce moj wskaznik jest taki niski pomimo zwiekszenia leku... ktos w aptece wydal lek PRZETERMINOWANY o 6 miesiecy. Sprawa skomplikowana jest o tyle, ze nie ma mnie w kraju a leki kupuja mi w Polsce. Dobrze ze lekarz prowadzacy mnie tu w Chicago z moim *oprzytomnieniem* zwrocilismy uwage na date waznosci... widac nie tyko mamy nieodpowiedzialnych politykow ale... szkoda slow... dobrze ze w pore sie zorientowalismy...

Kasia kasiachudzicka IP: 75.0.148.**

P.S. teraz zaczynam lykac z polecenia lekarza lek Warfarin (also known under the brand names of Coumadin. czy zna ktos lub posiada informacje na temat tego amerykanskiego leku. pozdrawiam serdecznie

asiaUSA IP: 138.88.43.**

Kasiu ja tez biore Coumadin i jestem w USA, a ty gdzie mieszkasz?
przesle ci na e-maila info

Klaudia IP: 153.19.76.**

Tak czytam poszczegolne wypowiedzi i patrze, ze dosyc dlugo bierze sie te leki, ja osobiscie teraz mam sintrom, lekarze dostosowuja mi odpowiednia dawke, mam zakrzepice, pewnie tez bede musiala brac bardzo dlugo ten lek.

syla IP: 83.11.37.**

cześć.ja tez biore sintrom juz 3 m-ce zaczynałam od dawki 6mg. teraz biore 8mg i wskaźnik INR mam tak około 2. nikt nie wie ci mi jest. Czekam na wyniki krwi które zostały dane do badania i zopiniowania przez hematologów.

wiktoria IP: 80.48.200.**

chciala bym sie dowiedziec jak to choroba jest gdy są obiawy takie jak np: zaczyna sie od lekkiego bulu zeladka ktury ten bul sie nasia i zmienia sie na silne skurcze przy kturych nie moge zlapac oddech i trace przytomnosc nie kiedy nie zdąze siegnąc po tabletki lup po krople bo mdleje zeby mi przeszlo to zazywam Ibuprom 2 tabletki naraz i krople zełądkowe . TO JEST NIE CZENSTE I BUDZI MIE BUL NAWET NADRANEM

Betikmaly IP: 98.222.78.**

Dziewczyny ja tez od lutego 2010 to juz 16 miesiecy biore Warfarin. Tydzien temu powiedziano mi ze bede brala do konca zycia ale w przyszlym tygodniu czeka mnie operacja piersi i zastanawiam sie czy zatrzymanie Warfarinu nie zagraza mojemu zyciu. Przeciez lekarz prowadzacy wyraznie powiedzial cyt; jak zatrzymasz Warfarin zrobi sie zator i koniec z toba. Nie wiem czy jest to mozliwe zeby zator zrobil sie tak szybko, potrzebuje tylko tydzien zby zagescic krew, jeden dzien na operacje i znow moga podawac Warfarin. Co o tym myslicie ? a moze zrezygnowac z operacji ? Prosze dziewczyny z Chicago o kontakt -bluee5@vp.pl

sskomplikowany

Dwanaście lat biorę , nic nie wiem o skutkach ubocznych ...

eluzyn IP: 89.238.16.**

Przed zabiegiem zmienia się lek przeciwzakrzepowy na zastrzyki w brzuch z clekxane wg. ustalonego z lekarzem operującym planu!

Waga IP: 213.219.145.**

Jestem na Sintronie (tak nazywa się w Belgii)od 10 lat i niestety sa skutki . uboczne. U mnie stwierdzono poważny niedobór Vit. K, a to nie jest przyjemne (żołądek, biegunki, zmęczenie). . Jestem po operacji serca z powikłąniami i może to jest przyczyna. Jestem w trakcie diagnostyki