Anula IP: 89.79.168.**

Czy ktoś o tym słyszal. To jest powód arytmii u wielu osób. wielu lekarzy nawet nie wie o tym schorzeniu, nie móiąć już,ze nie potrafią tego diagnozować.

Kolejnym powodem arytmii jest niska ferrytyna- lekarze to lekceważą!!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wuwu IP: 83.6.40.**

tak, słyszałam
moja bliska koleżanka i jej mama miały operację, mama w grudniu, koleżanka w styczniu, u koleżanki ucisk był ogromny i właściwie w każdej chwili groził zgonem

a miały przy tym arytmie? Przeszło im po operacji?

Od tego nei można umrzeć szybko:)

ajur IP: 217.116.102.**

Ja miałam operację kilka dni temu (80 % zwężenia). Arytmii przy tym nie miałam.
Ajur

a jakie miaąłś objawy- opowiedź coś o operacji, bo mnie też czeka:(

ja mam operacje 10 maja- boję się:(

rege1231 IP: 217.98.5.**

Witam
Ja jestem w trakcie diagnozowania Ucisku Pnia Trzewnego, ja również bardzo sie boje i słabiutko się czuje.

Nicore

Jeżeli mamy do czynienia z uciskiem na pięń drzewny to konieczna będzie operacja,ponieważ w każdej chwili może dojść do pogorszenia stanu zdrowia. Oprócz tego mogą występowac takie objawy jak np: arytmia.

abc IP: 217.98.5.**

Moge zapytac o Pana badz Pania Dr, Profesor która diagnozuje Zespół Uciskowy Pnia Trzewnego??Może trzeba udac sie bezposrodnio do szpitala ??
Prosze o pomoc

anula IP: 89.79.168.**

ja mam 10 maja operacje w Warszawie. Jak chcesz namair na dr to tylko na prv:)
Rege, a jakie amsz objawy- amsz arytmię? Jakie juz maiąłeś badania?

Ja mam zwężenie krytyczne, arytmię komorową -12 000 skurczy nawet i tachykardie zwiazana ze zmianą pozycji, małym wysilkiem, problemu z głębokiem oddechem, migreny z aurą.Każdy przypadek jest ponoc inny....

anula IP: 89.79.168.**

Rozumiem,że abc i rege123 to jedna osoba? Jakie amsz objawy?Zaraz Ci wyślę namairy w Warszawie na P. Dr.Tylko póki co ie moge się zalogować:)

martynakob

Anula, mam podobne objawy. Diagnozowałaś to w Warszawie? Mozesz powiedzieć gdzie? Będę wdzięczna

podaj prv - najlepij gg to do Ciebie napiszę:)

pacjent IP: 83.24.238.**

Jeśli chodzi o ucisk pnia trzewnego i chirurgie naczyniowa polecam prof. Jacka Schmidta.Super lekarz mi pomógł. Przyjmuje w warszawie a operacje robi w szpitalu na Banacha

mani IP: 194.106.193.**

Czy ktos wie w jaki sposob mozna dostac sie na badanie do tego lekarza tj Jacka Schmidt??? gdzie ma gabinet, czy przyjmuje prywatnie czy tylko pracuje w szpitalu? nic nie moge znalezc...