elwa

Czy dziecko może mieć arytmie serca? Takie które urodziło się całkiem zdrowe, nigdy nie przechodziło żadnych poważnych chorób zagrażającym sercu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mo IP: 109.243.3.**

oczywiscie, od tego jest kardiolog dzieciecy...

lidaaaa IP: 91.222.116.**

Fajną rzeczą jest ciśnieniomierz Senior Sanity. Ma wbudowane coś takiego jak klasyfikacja wyników pomiaru według WHO. Jeśliby się arytmia pojawiła to sprzęt zaraz o tym poinformuje. Moi dziadkowie z tego korzystają i sobie chwalą.

beatabeata IP: 188.114.85.**

Hej. Ja mam dobre doświadczenia z firmą Sanity, to polski producent. Teraz kupowałam u nich aparat Simple na 3 letniej gwarancji. Bardzo fajna, wygodna konstrukcja, dużo nie waży także jak ktoś dużo podróżuje to na pewno mu się taka ergonomiczność przyda. Ja mierzyć staram się codziennie, bo trochę się zdrowie posypało i muszę dmuchać i chuchać na zimne.

natalka99 IP: 188.114.85.**

Długo się namyślałam ale w końcu kupiłam model Simple – jak wrażenia? Super – szybki i dokładny więcej od ciśnieniomierza nie oczekuję.

magdapietka IP: 127.0.0.**

Simple jest w porządku, bardzo prosty w budowie ale z drugiej strony ma wykrywanie arytmi, pamięć pomiarów, także nie jest taki zupełnie elementarny.

sabinawol IP: 127.0.0.**

Wymieniłam sobie ciśnieniomierz na Simple jakiś czas temu i jak na razie działa w porządku, baterie szybko się nie wyczerpują, mankiet się nie przekręca, nie zsuwa itp.

Twoja odpowiedź