wawa IP: 79.184.140.**

Dobry Wieczór

Zapisano mi concor cor 1.25 z powodu cisnienia, brałem je miesiac po czym postanowiłem spróbować powolo od tego odejsc stopniowo włączając zioła. po odstawieniu moje cisnienie jest w granichac 125-140/ 70-80 i nie wiem czy brac ten lek czy nie? dodam nie nie mam nadwagi i jestem osoba aktywna sportowo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

4 IP: 80.54.173.**

a ile masz lat?Mierz codziennie,zapisuj z miesiąc ,jak jest dobre,to pokaż lekarzowi co on na to.Moja mama też tak zrobiła ,stosuje dietę i zioła i od kilku lat ma dobre ciśnienie.A miała 160 na 100 i też jej lekarz przepisał tabletki.Troche wzięła ,ale postanowiła spróbować dieta i ziołami,żeby się nie truc .Schudła też z 5 kilo.Rzeczywiście to jest prawda,że dieta,ruch i zioła mogą dać temu radę,jeśli oczywiście nie jest to bardzo wysokie nadciśnienie.I trzeba sie starać nie stresować.Mamie jak się zdenerwowała - skakało.Poza tym normalne.

Żuber IP: 89.79.21.**

Pamiętaj że leki jak Concor Cor odkładają się w organiźmie i nawet po jego odstawieniu jeszcze przez jaki czas bedzie on odziaływał na twoje serce. Brałeś bardzo małą dawke ale jednak powinieneś kontrolować czy po odstawieniu leku ciśnienie nie będzie szło z dnia na dzień stopniowo w góre. Jeśli będzie utrzymywać się na prawidłowym poziomie to na Twoim miejscu odwiedził bym lekarza interniste aby skonsultować możliwość odstawienia leku. Nie powinieneś go odstawiać na własną ręke.

ps.
Przy dawce 1,25/dobe nie da się powoli odstawić Concor Cor.

Zmniejszałem powoli tzn brałem z dnia na dzien coraz mniej. Mam 23 lata. Ja mam stała wage od 5 lat a cisnienie zawsze miałem idealne

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

Wypróbuj lepiej mój sposób-na wszelki wypadek lepiej stosować obniżone dawkowanie: http://forum.kardiolo.pl/temat5034.htm .

Kiepska sprawa a jakiet Ty miałes cisnienie przed braniem tego?

elliza IP: 127.0.0.**

Czy po ziołach na nadciśnienie ojca Klimuszki może występować podwyższony puls i mocne bicie serca,proszę podzielcie się ze mną uwagami na ten temat!

Twoja odpowiedź