jokka IP: 77.114.58.**

ja mam dodatkowe skurcze i mam miec zabieg w Lodzi na Sterlinga Nie wiem czy to dobry wybor kliniki Duzo dobrego czytalam o Klinice w Warszawie Bardzo sie boje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jokka IP: 77.114.58.**

zabieg ktory mnie czeka to ablacja Podobno to ma mi pomoc

luska IP: 83.5.175.**

Jokka, nie ma się czego bać. Ja miałam dwie ablacje w listopadzie (dzień po dniu). Też miałam dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe. Po ablacji wszystko się uspokoiło. Zdarzały się oczywiście dni, kiedy serce trochę się trzepotało, ale musi minąć jakiś czas, żeby się porządnie wygoiło, więc nie ma się czym przejmować. Od paru tygodni jest już naprawdę doskonale, prawie żadnych skurczy dodatkowych. A sam zabieg nie jest taki straszny. U mnie pierwszy trwał ok. 45 minut, drugi godzinę. Po 6 godzinach można wstać z łóżka. Ja po 9 godzinach po drugim zabiegu wyszłam ze szpitala do domu. Będzie dobrze, zobaczysz.

Witek IP: 83.21.23.**

Cześć Luśka.Mam dodatkowe skurcze od kilkunastu lat, ale ostatnio się nasiliły(od 2 do 6 razy na dobę).Biorę Betaloc 100.Napisz mi czy zabieg Ablacji byłby dla mnie wskazany ?

Shakira IP: 91.94.108.**

Kochani! Bardzo Was rozumiem,mam to samo ta okropna nerwica i co najgorsze nawet mój mąż nie jest w stanie mnie zrozumiec.To jest Okkkkkkrrrooopne!!!!!
Nienawidzę tego tych napadowych,panicznych lęków,dostaję już wariacji.Sama niewiem czego dokładnie się boję?...może to w mojej głowie siedzi w chol.... mózgownicy,że czuję zawsze się zerem,,,przez to mam ostatnio depresję,ale od wczoraj zażywam propranolol,może troszkę ulży memu biednemu serduszku...
WszystkicCH pozdrawiam!!!!i życzę powrotu do zdrówka!!!(nie dajmy się nerwicy)WALCZMY!!!)))

Anula IP: 89.79.247.**

Shakira a ile mas ztych skurczy ddatkowych?

Witek a Ty idz od psychiatry, a nie na ablację- zdecydowanie!!!!!

patus33 IP: 89.166.243.**

Ja mam skurcze dodatkowe od trzech dni ale co pare minut,chyba sie wykoncze...robilam ekg i holtera,lekarz przepisal mi tylko magnes z potasem i powiedzial zebym sie nie przejmowala.Nie moge normalnie funkcjonowac,meczy mnie to cholernie.Czy k´tos z was mial podobne objawy.Cisnienie i puls mam prawidlowy...

vixy IP: 77.255.64.**

cześć, ja mam 21 lat i podobne problemy, zauważyłem że najgorzej jest, kiedy jestem niedotleniony (zatkany nos, duszne pomieszczenie, absorbujące i stresujące zajęcia), kiedy staram się oddychać prawidłowo i w miarę być spokojnym - skurcze nie występują

magnez w tabletce to ściema, bo wysokiej jakości posiłek ma więcej Mg2+ niż tabletka, która jeśli działa, to raczej na podświadomość

dorota IP: 83.9.136.**

po przeczytaiu tych postów, zapragnęłam żeby podzielić się moimi wrażeniami. Mam skurcze dodatkowe co kilka minut, od kilku lat. jestem osobą młodą (22l) i generalnie strasznie się bałam, nie umiałam do tego przywyknąć. Doszło do tego, że zaczęłam zachowywać się apatycznie, pojawiła się nerwica, panika.. Palec z mojej tętnicy szyjnej praktycznie nie schodził, bo dodatkowo zaczęła pojawiać się tachykardia i bałam się, że serducho stanie.
teraz w chwilach stresowych, czy też napadach tych skurczów staram się odwrócić od nich swoją uwagę, pomaga. To nie jest łatwe, ale wsłuchiwanie się w bicie serca tylko pogarsza sytuację. mam śluzowato zmieniony płatek i on sobie bedzie wypadał, trzeba siebie zaakceptować. Taka natura nerwowców, że serducho chodzi troszkę inaczej niż powinno, ale nakręcając się, nie pomagamy sobie wręcz przeciwnie, czas nam ucieka na zadręczaniu i dołowaniu.
pozdrawiam wszystkich z tym problemem!

rytm IP: 83.8.201.**

Zażywajcie ,,Golden Omega b3 1000 mg**. Jedną rano i wieczorem, kapsułki do kupienia w Sklepach kulturystycznych - usprawnia krążenia i wyrównuje pracę serca jak zażywam omegę to mam skurcze tylko kiedy idę na siłownie, a ja nie zażywam to mam 2-3 ray w tyg.
Ale z tego co piszecie obawiam się że w przyszłościu Może mi się Pogorszyć
Pozdrawiam Wszystkich - z moją dolegliwością

metoda gayalama IP: 188.146.39.**

Zerknij na youtube - może wdać się nieprawdopodobne, ale....https://www.youtube.com/watch?v=6NAueuwAAVo

Marcel 122 IP: 176.103.164.**

Hej, mnie tez męczą skurcze juz 16 lat, masakra. Bylam juz u wielu kardiologow i nic. Ostatnio juz przez te kolatania wpadłam w taka depresje, że całymi dniami siedziałam i ryczałam, Biorę psychotrop, antydepresant, Musiałam wziąć, bo juz nie bylo dla mnie rady i wiecie co ? Mam tych kołatań bardzo, bardzo mało .....

Twoja odpowiedź