boss22

IZARI: Dzieki wielkie! Sprobuje zatem suplementacji wit D i zobaczymy. Normalnie powinnisymy ja brac ze slonca w formie naturalnej ale jak wiadomo w zimie slonca malo.
Pozdro!
P.S. Tez badalem witamine D bodajze w zeszlym roku wlasnie w lecie i mialem za niski poziom wiec moze i ma to jakis zwiazek z dodatkowymi skurczami...?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kormoran IP: 46.170.30.**

No i co pomogła wam coś ta wit D ?

boss22

Jak sobie nie zapomne to wezme, ale czesto zapominam wiec u mnie kiepsko z tym braniem lekow. Trzebaby isc jeszcze skontrolowac poziom wit D to bym wiedzial wiecej. Dodatkowe mam nadal ale nie tak czesto jak wczesniej i nie zaobserwowalem wiecej czestoskurczu, moze dlatego ze odpuscilem sobie bieganie na chwile i nie forsuje tak pikawy jak to robilem na jesien ubieglego roku...? Sport to zdrowie - taa racja...

Ijolo IP: 217.99.255.**

Ja. brałam 4000 j.D3 na stawy.Tu mi niekoniecznie pomogło,ale częstoskórcze tak jakby wyciszyły się. Nie wiem czy to po d3 czy tylko przypadek.A co do sportu to teżtrochę odpuściłam

boss22

IJOLO: Byc moze wyciszyly sie bo odpuscilas troche sportowanie. Wiem ze pikawka lubi lagodny umiarkowany wysilek typu szybki spacer, rower, plywanie, niemniej jak zaczniesz tylko uprawiac cos z powyzszego wyczynowo to serducho upomni sie za jakis czas...

Twoja odpowiedź