moniczka906 IP: 77.114.119.**

Mam 19 lat.Nie wiem co mam robic.. nie wiem co to jest ale cos siedzi we mnie i nie daje mi spokoju ;/ 1,5 roku temu wykryto u mnie zespol barlowa , bylam u naprawde dobrych kardiologow i uspokoili mnie ze da sie z tym zyc, zaczelam barac leki i wszysko przechodzilo powoli no ale nie do konca. Cos tam wracalo ale dalo sie wytrzymac. Przez to rzucilam palenie i przestalam pic alkohol w obawie o moje zdrowie. Od jakiegos czasu pojawia sie u mnie dziwny *lęk* - w sumie nie wiem czy to jest lek ktory pojawia sie i znika, meczy mnie strasznie dym papersoowy, zaczyna mi sie robic duszno i musze wyjsc z pomieszczenia w jakim jestem (ale jesli ktos kolo mnie pali i i jestem zajeta czyms ) wszysko jest ok. Nie raz na uczelni czy w barze czy w domu zaczyna mi sie robic, duszno, przyspiesza mi serce, i zaczyna mnie mdlic, i mam ochote sie wyproznic jednak po chwili zaraz ten lek mija i wszysko jest jak by bylo dobrze.. nie wiem co to jest. takie dziwne uczucie , nie pokoju strachu, zdaje sobnie sprawe ze cos jest nie tak ale nie potrafie dac sobie z tym rady. Teraz piszac to tez mi jest duszno ale zaraz jak sie poloze spac wdzysko mija i zasypiam jak male dziecko.. wiem ze to moze byc dziwne . ale ja juz nie wiem;/ Tez od jakiegos czasu czesto chodzre do toalety do 4 razy dziennie wyprozniac sie. Zaczelam czytac o IBS bo zalozylam tutaj temat i ktos mi tak napisal;/ tata uspokoja a ze trzeba zrobic badania i zobaczyc moze cos jest z jelitami;/ to nie jest tak ze ja sie sama nakrecam? prosze o jakies opinie na ten temat . Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kolo IP: 80.54.173.**

zajmij się jakąś aktywnością ruchową[kurs tańca aerobic czy cóś]albo basen.Świadomie odwracaj uwagę od tego.A na wypróżnianie pij kompot z suszonych jagód.Sklep zielarski.Ziołowe tabletki uspokajajace.I gitara.

moniczka906 IP: 77.114.119.**

a kontakt z jakims lekarzem ?

żak IP: 80.54.173.**

aby uspokoić prace jelita grubego należy pić kłącze tataraku.Trzeba zalać pół łyżeczki wrzątkiem i b. krótko zagotować.Przykyć ,po pół godz. przecedzić .Pić ciepłe po pół szklanki 3xdz.Oprócz tego jeść zmielony w ręcznym młynku kminek i majeranek w jednakowych ilościach wagowych.3x po płaskiej łyżeczce. lub 2 razy.Uważać,żeby się nie zakrztusić.Można w wodzie rozrobić zimnej.To działa rozkurczowo na jelita.A uspokajająco dziurawiec z melisą.

Twoja odpowiedź