A IP: 89.79.247.**

Monia wiesz mnie też bolą plecy zwlaszcza część piersiowa? Ty też tak miałaś jak ja tzn chodzi mi o tachykardię?- sa dni że jej nie mam, są dni że przez 30% mi serce przyspiesza. A ty z która częścia kręgosłupa miałaś problem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monis088 IP: 93.105.253.**

mnie bolała też częśc piersiowa i dolna, ale z tego co wiem to odcinek piersiowy jest odpowiedzialny za serce, więc możesz mieć to przez kręgosłup

Anula IP: 89.79.247.**

hmm- no mnie czasem tak strasznie boli , ze sie musze położyć na podłodze i wtedy najpierw starszny bół a potem lekka ulga...A skąd jesteś, moze z Warszawy, jeśi tak to może byłabys tak miła i podała mi adres kręgarza?

monis088 IP: 93.105.253.**

nie, nie jestem z Wawyi i bardzo daleko mi do niej. Ja miałam to szczęście, że znajoma mojego ojca zna takich ludzi sprawdzonych dlatego też dostalam namiary, ten który mi to robił jest ruskiem ale też przyjmuje w moim mieście no i rzeczywiście jest dobry, wizyta trwała jakieś 5 minut.

asie25

ryzyko zawału i udaru przecież tachykardia zatokowa jak powiedział mi lekarz najczęściej niczym nie zagraża

perwhizz IP: 89.67.136.**

U mnie stwierdzono jakieś 2 lata temu i nie mogę brać żadnych leków, bo mam tez problemy z ciśnieniem. więc leki obniżające tętno podwyższają ciśnienie, a ja mam za wysokie.

martak IP: 31.174.47.**

Leki obniżające tętno obniżają również ciśnienie, więc chyba jednak ktoś Ci źle powiedział...

Vitica IP: 188.146.148.**

Leki na zwolnienie tętna (betablokery i leki hybrydowe) obniżają ciśnienie, leki które działają inaczej obniżają zazwyczaj tętno i minimalnnie ciśnienie.
Ale są osoby, które źle reagują na leki i co dziwne potrafią działać zupełnie odwrotnie niż powinny, ale to są bardzo rzadkie przypadki i np na jeden lek (ew z tej samej grupy).
Zatem jest tyle leków które można dobrać na obniżenie tętna aby jendocześnie obniżały ciśnienie zwłaszcza gdy jest to potrzebne, najlepsze są do tego leki hybrydowe (np betabloker połączony z alfa blokerem). Ostatecznie można stosować dodatkowo lek na obniżenie ciśnienia.
Są osoby które mają bardzo niskie ciśnienie a muszą brać betablokery i ostatecznie podaje im się lek podnoszący ciśnienie, głupie to ale czasem nie ma wyboru.
Wystarczy iść do lekarza i zacząć próbować leków, niestety czasami metodą prób i błędów ale to jedyny sposób aby coś dobrać :)
Czasami jest tak, że żaden lek nie działa, lub nie można stosować go z powodu innych przeciwskazań (astma, uczulenia, inne choroby np niewydolność nerek itd) ale takich osób jest niewiele w porównaniu do ilości osób stosujących takie leki.

Gladiator IP: 78.8.81.**

Jest tu ktoś jeszcze który cierpi na tychkardie zatokową i sobie poradził sam lub za pomocą lekarza? Bo ja bylem w szpitalu 8dni zrobili mi wszystkie badania na serce i krew i wyszlo ze mam tychkardie zatokową na tle emocji, i zadnych lekow mi nie przepisano powiedzieli ze serce mam zdrowe i nie wiem co robic bo problem nie ustępuje...

Twoja odpowiedź