martinaa

Witam

Jestem młoda osoba mam bolerioze niewiem od kiedy ale napewno nie od dzis tylko dawna bo tylko badania Dna ja wykryly i mase objawow dopiero teraz bede leczona bo nie wiedzialam co mi jest.
Do tego silne bole serca klatce piersiowej scickania klucia ostatnio bardzo szybkie tetno nawet jak zrobie na kroku nawet na lezaco cisnienie czesciej niskie w normie albo lekko podwyzszone jak zaczynam popadac w panike..puls 90 ponad 100 ciagle
zostawil mnie ost w szpitalu bo co chwila mysllaam ze umieram mam ogromne dusznosci brak tchu to szybkie mocne bicie zrobili mi holtera wyszlo prawie w sumie nic ekg tez nic echo tez nic a rtg klatki wyszlo ze sylwestka serca miernie powiekszona a aorta wydluzona?? na wypisie jest ze nia ma organicznej choroby serca i ze wsio ok.
Zobaczylam to wczoraj jestem zalamana tym wszytskim ze strachu nie spalam cala noc co to oznacza?? czy cos mi grozi?? ledwie oddech lapie meczy mnie nawet mowie napedzam stracha i jest jeszcze gorzej ....boje sie ze umre i mam uczucia goroca albo omdlenia mam mase objawow boleriozy prawie wszytskie niewiem kiedy mialam kleszca ale chyba dawno skoro tak i nic nie pamietam...
pomozcie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

44 IP: 80.54.173.**

boRelioza

ewka IP: 80.54.173.**

Istnieje Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę.Skontaktuj sie ze stowarzyszeniem mającym siedzibę najblizej twego miejsca zamieszkania.Oni ci pomogą i doradzą.Przez internet cóż ci doradzic.To rzadka choroba i mało kto sie znią zetknął.Jak byłam w Busku Zdroju w sanatorium to wiem,że był tam oddział chorych na boreliozę.Ale w zaostrzeniu choroby to chyba sanatorium nie jest wskazane.Skontaktuj się ze stowarzyszeniem natychmiast.Tam ci doradza jak pokierowac dalszym leczeniem,gdzie są odpowiedni lekarze itd.

Nie pękaj tylko zacz IP: 80.54.173.**

aby dobrze i właściwie się leczyc musisz sama jak najwięcej wiedzieć o chorobie,metodach leczenia,najlepszych lekarzach w Polsce..itp. Aby pokonać wroga - trzeba go dobrze poznać.

martinaa

ZA tydz mam wizyrte u lekarza od boleriozy z Zabrza pisalam na tym forum..
Ale te bole mialam od dawna dusznosci niewiem skad tez niewiem moze mam od dawna bolerioze niewiem od kiedy w zyciu kleszcza nie widzialam u siebie a co moze oznaczac te rtg moje??
Niewiem juz czy to od bb czy mam chore serce masakra a mam 22 lata nawet nie spie spokojnie ze strachu tych dusznosci i wszytskich boli..:(

a IP: 80.54.173.**

mówi się borelioza ,a nie bolerioza

martinaa

Pomyliłam sie ok borelioza ale to chyba nic takiego..
Od 3 tyg biore unidox 2 razy 2 serce masakra niewiem co jest czy mam chore czy to od bb czy nerwica ale zeby az tak z niczego moje zycie to koszmar teraz;/

Ja właśnie 2 dni temu wróciłam ze szpitala... przyjechało pogotowie po tym jak nie
dawałam sobie rady z pulsem i bólem w klatce i panika i zrobili ekg wyszły
częstoskurcze puls 180 i mnie zabrali;/
Pełny monitoring pracy serca..dostałam tlen masę zastrzyków plus kroplowa potas
i magnez i inne tabletki na serce...zrobili rtg klatki czyste mowia ze
tachykardia i mam brac jaki propranolol czy coś nie pamiętam 2 razy po pól w razie
takich.. ja juz dzis myślałam ze to koniec naprawdę niewiem co sie d zieje

Tak wiec wróciłam do domu morfologia nawet ok jonogram tez...no i zgłosić sie do
lekarza POZ;/
Ale z tym sercem to problemy na maxa ciśnienie dobre a puls taki już widziałam 2
świat przed oczyma tragedia..

martinaa

teraz tak mam 85 czasem 90 budzę sie w nocy słyszę jak wali..i lęk przed śmiercią wiem ,że czasem sama sie nakręcam ale niewiem skąd to sie bierze co sie dzieje nawet teraz ciągle w klatce mnie boli kluje ściska..tragedia..i odczuwam takie nie rowne bicie dodatkowe skurcze cos..przejde sie zrobie cos to w ogole bije na maxa..:( w czwartek kardiolog zobaczymy

aaamanda4

Witaj MARTINAA przeczytałam twój post dosyć dawny ale jestem bardzo ciekawa jak się czujesz czy dalej masz taki puls bo u mnie identyczna sytuacja puls 180 cisbienie prawidłowe i będę się udawac na badanie czy nie mam czasem boleriozy. Leczysz się cały czas czy wróciłas do zdrowia ? Do kogo pierwszego sie udać ?

Jak IP: 185.135.225.**

Moja żona leczy boreliozę.

Kiedy była na antybiotykoterapii to po jednym antybiotyku czuła się jakby miała dostać zawału. Chyba Macromax.

Też jak brała olejek z tymolem/karwakrolem (jak olejek z oregano) i popijała to nalewką ziołową na bazie alkoholu, to też się czuła jak przy zawale. Co dzień coraz gorzej. Alkohol powoduje szybsze wchłanianie do organizmu tymolu, który w nadmiarze (przy bardzo szybkim wchłanianiu) wpływa negatywnie na mięśnie serca.

Twoja odpowiedź