Robert IP: 83.168.106.**

Witam,
czy ktoś może polecić dobrego Kardiloga w Szczecinie. Mam zdiagnozowane WPW, wypadanie płatka zastawki dwudzielnej, prawdopodobnie chorobę niedokrwienną, proszę napiszcie swoje opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Asia IP: 217.153.73.**

Witaj! To zalezy,ile masz lat. Ja w swojej karierze trochę się po kardiologach nachodziłam (i też mieszkam w szczecinie:)),więc trochę się orientuje do którego warto iść,a do ktorego nie. Jesli masz mniej niż 18lat,polecam Ci kardiologów z przychodni przyklinicznej na Unii Lubelskiej 1,albo dr Dawid przyjmującej na ul.Duńskiej(dodam,że pracuje rownież na Unii,ale na oddziale noworodków). Jeśli natomoiast jesteś pelnoletni,polecam udać się do dr Borowieckiej (przyjmuje na ul 3maja w takiej wielkiej przychodni-tuż przy placu Sowinskiego),badź też do dr Seluk urzedującej w przychodni akademickiej na Bohaterów Warszawy. Mysle,że jest jeszcze więcej dobrych kardiologów,ale niestety większej ilości nie znam,więc podaję tylko te sprawdzone i wiarygodne informacje:). Mam nadzieje,że Ci trochę pomogłam:). Pozdrawiam i życze pomyslego i efektywnego leczenia!:)

Ilona IP: 83.21.19.**

Polecam Zdzisławe Kornacewicz-Jach . Bodajze przyjmuje albo pracuje w Klinice Kardiologii Pomorskiej, jeszcze sie dowiem dokładnie to napisze

dana IP: 80.55.155.**

nie wim czy dobra rada dr Borowiecka stwierdzone mialam napadowe migotanie przedsionkow ale potraktowala ze to nie grozne dopiero jak zmienilam innego kardiologa a trafilam do wspanialej pani dr Bogaciej na pilsudskiego w tej chwili jestem juz po ablacji

Alicja IP: 83.21.54.**

Bardzo dobry jeśli chodzi o elektrofizjologię (czyli zaburzeia rytmu serca) jest podobno dr Jarosław Kaźmierczak, przyjmuje w przychodni na ul. Staromłyńskiej. Na PAM-ie jest szefem oddziału elektrofizjologii.Co prawda nie byłam u niego, bo ablację miałam w Warszawie, ale słyszałam,ze jest b. dobry.
Nie wiem jakie specjalizacje maja wymienieni w tym wątku lekarze, ten jest właśnie specjalistą od elektrofizjiologii.

Ola IP: 89.75.105.**

POlecam gorąco dr Jarosława Kaźmierczaka, prof. Jach itd, są to kariolodzy Pomorkskej Akademii Medycznej, są świetni, zresztą cały zespól jest swietny!!!!
Bardzo gorąco ich polecam!!!aby zdobyćnamiary na nich najlepiej zadzownic Do Kliniki Kardiologii do sekretariatu i tam już pokierują, pzodrawiam

Ela IP: 89.228.246.**

Czy dr Joanna Zielonka jest dobrym kardiologiem ? Pracuje w Klinice Kardiologii PAM na Pomorzanach.

Gosiakk82 IP: 89.228.5.**

Witam! Jestem tu nowa. Dzis mój Tatuś miał mieć zabieg wszczepienia CRT-D. Niestety dwóch lekarzy poddas zabiegu nie dało rady wprowadzić 4tej elektrody. Tatus ma 75 lat, niewydolnośc serca IV stopnia oraz kardimiopatę rozstrzeniową. Prosze o pomoc!! Kto może taki zabieg wykonać? Jestem z Gorzowa wlkp. Może w Szczecinie? do kogo uderzyć? Gdzie pytać?
Tatko ma wszczepiony stumuulator DDD, ale chyba niewiele on już daje, ponieważ w listopadzie stracił przytomnośc, stanęło serce i lekarze ledwo zdąrzyli go uratować. Był 8 dni nieprzytomny...
Zmieniono mu leki, teraz bierze Insprę, Diuver, loristę oraz leki obniżające cukier (ckurzyce II typu).
Bałagam o pomoc!!

lideczka IP: 77.253.144.**

Polecam dra Kurowskiego.Był ordynatorem na oddziale kardiologii w szpitalu na Arkońskiej.Przyjmuje prywatnie.w internecie można znależć tel. do Niego.

Gosiakk82 IP: 89.228.5.**

Dziękuję! Poczytam. Słyszałam, że PAM na Powstańców w Szczecinie ma dobrą ekipę kardiologiczną oraz sprzęt. Już wiem, że Tatusia będzie kierował gorzowski szpital do PAMu. Paradoks jest taki, że wszystkie wyniki w normie.... gdyby nie serduszko to byłby okaz zdrowia....

miszka84

Witam, a ja polecam Sławomira Szabowskiego, który przyjmuje w centrum medycznym Falck na Narutowicza. Nie leczył mnie, ale mojego ojca. Wydaje mi się, że teraz takie kontrolne wizyty odbywają się tam w ramach NFZ.

pomorzanka76 IP: 178.182.229.**

Witam,zna ktos dobrego kardiologa w szczecinie jakiegos profesora najlepiej ktory umie dobrze odczytac ekg wysilkowe i w ogole ekg osoby doroslej,moj niezabardzo daje rade,chcialabym to jeszcze skonsultowac z innym doktorem.

RYSIU IP: 212.244.66.**

witam .ja osobiście
poleciłbym ci dr.andrzeja biskupskiego z pam na pomorzanach
jestem po ostrym zawale,z ostrą niewydolnością krążenia,leczony ptca + stenty , leczony cabg oraz plastyce zm ,leczony inplantacją stymulatora serca ,stan po wszczepieniu pierścieni w zastawce mitralnej i trójdzielnej .jestem zadowolony i szczęśliwy ,operacja się udała .
ale są też dobrzy lekarze w choszcznie -dr. majchrzak i dr. jagodzińska .
pozdrawiam

tadyk IP: 81.190.43.**

Zostałem z *urzędu* zarejestrowany do dr Michała Kordaczuka? (w mianowniku Kordaczuk). Czy mogę prosić o opinię, czy jest godny zaufania?

gkacha IP: 79.190.167.**

Z tymi kardiologami z Choszczna, to chyba żart... Bez komentarza.