monikab IP: 94.254.194.**

Mam 28 lat.w ubieglym roku mialam ablacje na powstancow w szczecinie.jesli ktos szuka dobrego kardiologa polecam.pania dr.zielonka.cudowna mila .ma bardzo dobra opinie przed zabiegiem zrobilam wywiad:-)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aaanomin IP: 79.184.11.**

Moge prosic jakies namiary na dr Zielonka?

serced IP: 91.189.219.**

Ja mogę polecić kardiologów z przychodni Pramed
http://pramed.pl/specjalizacje/kardiolog-szczecin/
Bardzo fachowa pomoc z ich strony płynie, cała przychodnia stoi na wysokim poziomie obsługi i wyposażenia i szybkie terminy są.

grzysiu

Ja mogę polecić kardiologów z przychodni Pramed
http://pramed.pl/specjalizacje/kardiolog-szczecin/
Bardzo fachowa pomoc z ich strony płynie, cała przychodnia stoi na wysokim poziomie obsługi i wyposażenia i są tam szybkie terminy.

maciej2222

Proponuje dobrą stronę medyczna w Szczecinie medyczny-szczecin.pl tam sa wszystkie informacje na temat lekarzy

Anialula IP: 80.52.170.**

Maciej nie proponuj czegoś, gdzie jest zero informacji :(
strona którą podałeś jest jeszcze pusta.

Paula1004 IP: 188.146.135.**

Witam, mam pytanie mianowicie czy ktos slyszal o dr Andrzeju Kusak?Jakie macie o nim zdanie?

jadwigaradecka IP: 127.0.0.**

Najwspanialsi kardiochiurdzy sa w szpitalu na Pomorzanach

jadwigaradecka IP: 127.0.0.**

Najwspanialsi kardiochirurdzy sa w szpitalu na Pomorzanach zycze im duzo wytrwalosci i calemu personelowi oiomu dziekuje

serdi IP: 127.0.0.**

Co do kardiologów w Szczecinie to nie mam dobrego zdania, zwłaszcza tych na Pomorzanach , pchali mnie na operacje serca która po szczegółowych badaniach w wspaniałym szpitalu Przemienienia Pańskiego w Poznaniu ( w tym rezonans magnetyczny serca ) okazała się jeszcze nie potrzebna , kiedyś się odbędzie jak już zajdzie taka konieczność ale póki co mogę jeszcze cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, nie chcę wdawać się w szczegóły ale nie polecam naprawdę.Co do kardiochirurgów to się nie wypowiadam bo być może naprawdę są świetni ale kardiolodzy słabi a to oni głównie decydują o konsultacji z kardiochirurgiem.Jedynego kardiologa którego mógłbym polecić z czystym sumieniem to dr Florczak , tylko jego diagnoza pokryła się z wynikami z Poznania a robił mi echo na przenośnym sprzęcie u mnie w mieście i jeszcze chłop wziął połowę tego co inni za wizytę , dziękuję panie doktorze , ale jak to mówią dobry majster i na dziurawym kole dojedzie.Na koniec powiem Wam tylko tyle nie opierajcie się zawsze na jednej diagnozie zwłaszcza kardiologicznej a jeśli już trzeba poddać się zabiegowi to wybierajcie najlepsze ośrodki z największym doświadczeniem warto poświęcić troszkę więcej na dojazd a mieć pewność że oddajecie swoje życie w doświadczone i zaufane ręce a kardiochirurgów mamy świetnych , którzy naprawdę robią cuda i to w ilościach hurtowych , widziałem na własne oczy , bogowie - dla kogoś takiego jak ja na pewno. Mam nadzieję że nikogo nie obraziłem , pozdrawiam pacjent ze złożoną wadą aortalną z przewagą niedomykalności w stopniu umiarkowanym , po rezonansie , koronarografii i takich tam badaniach.

Twoja odpowiedź