adam IP: 93.179.232.**

witam

używam, wyniki raczej pokrywają się z badaniami w laboratoriach, jednakże czasami wynik w laboratorium odbiega od wyniku na poprzedniej wersji, ale po badaniu w innym laboratorium nastąpiła weryfikacja wyniku w pierwszym na jego niekorzyść, także bardziej ufam obecnie wynikom niż laboratorium, chociaż raz na 2 miesiące robię badanie w laboratorium.

Wcześniej używałem CoaguChek*a i wyniki nie zawsze były dobre czasami robiąc badanie i po chwili drugie badanie wyniki znacząco się różniły nawet o 2 INR. Problem chyba był w paskach ponieważ są one pakowane w pojemniki, po 24 szt. dość drogie niecałe 500 zł, i trzeba uważać żeby je zamykać za każdym razem, żeby się nie zawilgociły, a ponadto trzeba je zużyć w 3 miesiące po otwarciu, używając je dłużej wyniki nie są miarodajne, ten problem został doskonale rozwiązane przez firmę HemoSense w urządzeniu, paski pakowane są oddzielnie, tzn. każdy pasek w oddzielnym szczelnym opakowaniu, także ten problem znika, a dodatkowo paski pakowane są w mniejsze opakowania po 12 sztuk. i są tańsze obecnie chyba kosztują 189 zł za opakowanie. także dużo taniej niż paski do CoaguCheka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Me IP: 78.159.75.**

Witam
A ja używałem CoaguChek XS i jest bardzo dokładny i wiarygodny w mojej ocenie.

Anulka66 IP: 87.205.181.**

Dzień dobry,

Jestem szczęśliwą użytkowniczką najnowszego aparatu, jestem bardzo zadowolona z jakości wyników, znakomicie widać jak wyniki zmieniają się w zależności od zażywanej dawki leku, mój lekarz prowadzący też jest zadowolony z faktu posiadania przeze mnie tego urządzenia, ponadto istnieje możliwość konsultacji telefonicznej z lekarzem, po wykonaniu badania wskaźnika INR na analizatorze, czasami ale to bardzo sporadycznie raz na 2-3 miesiące robię badanie sprawdzające w laboratorium ale odchyłka mieści się w przyjętej granicy i jest za każdym razem stała.

Zdecydowanie polecam dla osób z problemem wkłuwania się w żyły oraz osób chcących być mobilni, lub wyjeżdżających za granicę.

Adam IP: 77.253.248.**

Znam ten aparat. Zakupiłem jeszcze pierwszą wersję aparatu, około 2 lata temu. Nie wie jak inne, konkurencyjne aparaty na rynku, ale wiem że mogę go polecić wszystkim z czystym sumieniem. Jest dokładny, powtarzalny i banalny w obsłudze. Kiedy kupowałem ważne dla mnie było żeby nie marnować (szczególnie na początku używania) pasków testowych, bo jednak trochę one kosztują.. dzięki tym pipetkom do nanoszenia krwi nie ma takich obaw. To naprawdę duże ułatwienie. Niedawno dostałem propozycje wymiany. Dopłaciłem w sumie niewielką kwotę i znowu mam nowiutki sprzęt, jeszcze nowocześniejszy no i co ważne z pełną gwarancją.

adaś IP: 89.72.248.**

Mogę się podpisać pod pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego produktu. Dobre urządzenie. Precyzyjne, szybkie i wygodne a przecież to jest najważniejsze. Na początku użytkowania porównywałem kilkukrotnie wyniki z aparatu z wynikami laboratoryjnymi i pokrywały się niemal idealnie. Oczywiście nie mówię o różnicach rzędu 0,2 bo to jest normalne. Ważna rzecz jest taka że firma sprzedająca udostępniła mi wszelkie dokumenty pokazujące wyniki testów, badań i porównań z urządzeniami laboratoryjnymi. Dzięki temu miałem pewność że aparat będzie dokładny. Jest ok, można kupować i mieć święty spokój.

kinki IP: 87.205.184.**

dostałem nawet w promocji jako rabat zasilacz :)
wyniki też nie odbiegają od tych z laboratorium
pozdrawiam

bbbbbbbb IP: 213.238.86.**

Witam
dla zainteresowanych podaję informację o aktualnej promocji, aktualna cena to tylko 2499 netto, zasilacz gratis i kabel usb do podłączenia do komputera lub rabat.

danusia1667

Witam :) jestem tu nowa i jeszcze nie wiem o co chodzi ,ale chyba temat jest o refundacji ..a ja się tu z waszych postów niczego nie dowiedziałam ,bo kłócicie się o firmy produkujące aparaty do pomiaru gęstości krwi ..ja mam prośbę czy ktoś z was wie czy na te aparaty i paski jest jakaś refundacja i jak się o nią starać ? proszę o odpowiedź ...a jeżeli chodzi o aparat to ja nabyłam ten właśnie co tu krytykujecie ,ale jeszcze nie wiem czy jest dobry czy zły (polecvił mi go mój kardiolog ,bo był w promocji )ale teraxz nie wiem czy dobrze zrobiłam ,ale to się okaże ..proszę tylko na razie o info dotycvzące refundacji ...z góry dziękuję ...i pozdrawiam Danusia

INRatio2 IP: 85.11.80.**

Sprzedaje inratio2 model 2012 za 1500 zł
te.l.: 6,0,8,175,5,5.5

renatn

Witam. Kupiłam aparat INRatio w bardzo niskiej cenie,wygląda ładnie, jest dokładny ,paski pakowane osobno,bez problemu zrobiłam w domu wynik .Dla wiarygodności następny zrobię w laboratorium.Zainteresowanym podam namiary.Jest również 1 rok gwarancji.Pozdrawiam.

RENATAN IP: 89.228.245.**

Jestem bardzo zainteresowana kupnem aparatu .Proszę o więcej informacji.

Trekkie IP: 95.50.141.**

RENATN - podaj namiary, będę niestety niedługo potrzebował taki aparat. Pozdrawiam

renatn

Witam. Numer na który należy dzwonić 32 24 900 70 zgłosi się p. Karina. Ja zapłaciłam za aparat 455,99 zł z nakłuwaczem ,bateriami, testami/6 sztuk/,kapilarami.Jestem zadowolona .Są to aparaty używane na promocjach ,ale nie widać żadnych śladów użytkowania.Pozdrawiam.

coaguchek IP: 85.11.80.**

Paski do coaguchek xs w super cenie na www.e-medical.eu za 359,00 zł

planeta1lema IP: 127.0.0.**

Cześć Wam wszystkim !

w dzieciństwie miałam wymienioną zastawkę na sztuczną co skutkuje dożywotnim przyjmowaniem leków przeciwzakrzepowych a co za tym idzie- comiesięcznym oznaczaniem współczynnika INR. Chcąc unikać dalszych zrostów, których nabawiłam się przez ostatnie 18lat postanowiłam zainwestować w urządzenie do pomiaru gęstości krwi. Jestem w temacie ZIELONA ! dlatego bardzo proszę o pomoc w wyborze miarodajnego urządzenia. Przy ostatniej wizycie kardiolog zasugerował mi, że to urządzenie jest dofinansowywane przez PEFRON(dodam, że posiadam stopień niepełnosprawności lekki-obniżyli go bezpodstawnie przy ostatniej komisji) . Zadzwoniłam, odesłali mnie do MOPS, natomiast tam po przekierowaniu do 3 osób ostatecznie uzyskałam informację, że nie dofinansowują sprzętu medycznego ?! Czy jest tu osoba, która posiada jakiekolwiek informacje o możliwości dofinansowania tego urządzenia i ewentualne wskazówki jak tego dokonać? Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc!