avatar
klaudiachowaniec1989

Nie chce żeby to brzmiała jak reklama, ale chyba nie mogę inaczej w tym momencie. Powiem tak zdowy tryb życia to dość rozgległe pojęcie. Jednak postaram się wypunktować.
Ruch fizycznyczny > ograniczanie śmieciowego jedzenia > porobienie odpowiednich badań, np. z żywej kropli krwi (najlepsze na ten moment) > potem dodawanie stopniowe lepszych produktów > i na koniec zakupywanie suplementów, ziołowych minerałowych.

Nasza cywilizacja posiada kilka braków: witaminy d/c/magnezu z potasem i jodu przede wszystkim. Na twój problem chce ci polecić naturalne produkty czyli kupuj w sklepach sportowych omega 3 i korzystaj z polskich marek. Ziołą ojca grzegorza są świetna, maja naturalne skladniki. Warto szperac w internecie, takie specyfiki latwo zakupic jest wiele sklepow internetowych gdzie mozna *wychaczyc* wiele takich cudeniek. Ja od kilku lat zaopartuje sie w herbalfan i innych sporotywch i nie narzekam. to wiadomo maly promyk w walace o zdrowie, ale systematyka to klucz do wszystkiego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
MArlenka77 IP: 188.114.85.**

Zainwestowałam w styczniu w nowy ciśnieniomierz i kupowałam z mężem SAnity Simple. Od tamtego czasu działa tak samo dobrze i sprawnie. Faktycznie szybko potrafi napełnić mankiet, także badanie zajmuje dosłownie sekundy. Poza tym samo przyłączenie mankietu, ustawienie urządzenie, obsługa to dziecinnie prosta sprawa.

avatar
magdaslod IP: 188.114.85.**

Kupowałam Simple Sanity w związku z moją cukrzycą i działa sprawnie, poręczny, łatwo samemu sobie obsłużyć wszystko.

avatar
DanteV IP: 37.47.173.**

Zależy o jakim nadciśnieniu mówimy i czy jest to stan permanentny czy napadowy. W przypadku nagłego wzrostu ciśnienia, nade wszystko należy zachować siedzącą ale pionową pozycję górnej części ciała, dobrze jest moczyć stopy w ciepłej wodzie.
Można też oszukać baroreceptory masażem zatoki tętnicy szyjnej, jednak pod warunkiem pewności, że nie ma znaczącego zwężenia światła tętnic szyjnych.

Oczywiści w przypadku nadciśnienia permanentnie występującego wszystko zależy od jego etiologii i wartości.
Naturalne środki trwale obniżające ciśnienie tętnicze owszem są ale przyczyna schorzenia ma tu znaczenie niebagatelne.

avatar
Elzbietax IP: 127.0.0.**

Ja jestem jak na razie zadowolona z automatu na ramię Simple – wynik jest precyzyjny, nawet przy kilku pomiarach pod rząd nie wypacza badań.

avatar
kingalink IP: 127.0.0.**

Mi się bezboleśnie mierzy modelem Simple, nie czuję takiego ucisku na ręce jak to automaty potrafią zrobić.

avatar
wiolamaz IP: 127.0.0.**

Dobre funkcje ma Simple, raz że pamięta daty i wyniki, a dwa że wykrywa arytmię – co nie w każdym automacie jest.

avatar
kadav IP: 127.0.0.**

Dobrze oceniam SmartCardio, najwarzniejsze dla mnie że nie uciska za mocno, bo mam wrarzliwą skorę i zawsze mi te mankiety robiły bubę przy badaniu...

avatar
KarolinaDietetyk

Wiele chorób układu krążenia wywołane jest przez przewlekły stan zapalny. Dieta Fenotypowa, dostosowana do unikalnego fenotypu pacjentów, okazała się doskonalszą wersją diety DASH (Dietary Approaches to Stop Hypertension), którą amerykańscy kardiolodzy uznali za najzdrowszą. Skuteczność tej terapii żywieniowej została potwierdzona w dziesiątkach badań naukowych. Czesto stosuje się ją zamiast konwencjonalnego postępowania medycznego lub jako postępowanie uzupełniające. Zapraszam do zapoznania się z Terapią Fenotypową na stronie
https://vimed.pl/zdr.../choroby-ukladu-sercowo-naczyniowego/

avatar
Anita234 IP: 127.0.0.**

Ograniczenie spożycia soli zdecydowanie pomoże. Czosnek tez świetnie obniża ciśnienie, zwłaszcza jeżeli jest spożywany regularnie. Zmniejsza tez ryzyko zawału serca i wylewu. Jeżeli lubisz nowinki kulinarne to przetestuj czarny czosnek sklep Smakuje naprawdę świetnie, a przy okazji pozytywnie wpływa na zdrowie.

Twoja odpowiedź