Sławek IP: 78.131.137.**

Witam, od 3 dni mam nastepujacy problem: nie wiem jak to opisac co jakis czas moje serce tak jakby sie dlawilo albo cos mnie *zatykalo* zdarza sie tez ze ma jakby przestuój i pozniej jedno mociejsze udezenie. Czy jest to objaw jakies powaznej choroby czy tylko niedobor magnezu lub potasu?
Prosze o pomoc i rade

Odpowiedzi znajdują się poniżej

piotrek IP: 193.120.116.**

Czesc wiesz mialem taki problem z 5 lat temu tylko jak wzieto mnie na badania to sie dobrze czulem i nic nie wykryto samo minelo pani doktor kazala mi jesc pomidory!? powrocilo ostatnio dokladnie te same obiawy co ty masz pojawiaja sie zwlaszcza jak chce zasnac tez prosil bym o rade co to moze byc?????

Ewusia_p IP: 203.103.221.**

Z opisu wynika, ze sa to najprawdopodobniej dodatkowe skurcze nadkomorowe. Co prawda bywaja czasem dosc nieprzyjemne i u wielu ludzi budza one strach i panike, ale sa one zupelnie nieszkodliwe. Prawie kazdy je ma, jedni je bardziej odczuwaja, inni mniej. Ja je mam od lat, czasmi zdarzaja mi sie epizody po kilka(nascie) dni, ze mam je nawet co 10 sekund i nie moge spac. Lekarka polecila mi brac wtedy propranolol i ostatnio jak to mialam to pomogl. Tak normalnie to miewam je kilka razy dziennie, w okresach stresowych czesciej, ale o ile nadal je zauwazam, to nie zwracam na nie uwagi.
Na tym forum jest o nich mnostwo infromacji, to mozecie sobie poczytac.
Oczywiscie nalezy skonsultowac sie z lekarzem, ale to chyba napewno te skurcze dodatkowe.

dziekuje wszystkim za odpowiedz uspokoilo mnie to troche. Moze jest tak jak mowisz, ze teraz przypadkowo zwrocilem na to uwage a w rzeczywistosci te objawy moglem miec juz dlugi czas, w mniejszym nasileniu. Troche jest to irytujace 3 noce juz nie spalem

dzisiaj ide do kardiologa zobaczymy copowie pewnie bede mial tak jak Piotrek ze badania nic nie wykryja. Czy te objawy moga byc przyczyna niewyleczonego przeziebienia?

Nijaki IP: 127.0.0.**

Ale wy tu piszecie bzdury. Ja mialem takie same objawy. Lekarz powiedzial ze to nerwica tydzien pozniej kardiolog zdiagnozowano nadcisnienie plucne. Pomidory to z cebulka mozecie zjesc. Nie ignorujcie takich objawow ale tez nie popadajcie w panike

Twoja odpowiedź