michał IP: 83.6.109.**

Bardzo uciążliwa przypadłość[bardzo dokuczliwa w egzystencji]w moim przypadku a leczę się od 4 lat
leki zawiodły jedynym ratunkiem są zioła,którymi zajmuje się od 20 lat.Sporo czasu zajeło mi dopasowanie właściwej mieszanki,ale się udało.A tak na marginesie kończe leczenie przepukliny pachwinowej oczywiście z powodzeniem 100% bez żadnej operacji[zioła].Pozdrawiam wszystkich chorych zarówno Wam jak i sobie życze wytrwałości w walce z własnymi słabościami.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Aarturo IP: 89.77.60.**

Czesc Michal z tego co piszesz to znasz sie na ziolach wiesz ja tez jestem tego samego zdania co ty ze ziola sa lepsze od lekow oczywiscie dobrze dobrane mam taka prozbe czy mogl bys doradzic jakie ziola dobrac w leczeniu nerwicy wiesz troche w zuciu przeszlem a teraz to wszystko wychodzi z gory dzieki !!!

lidaaaa IP: 91.222.116.**

Niestety muszę codziennie mierzyć ciśnienie bo mam cukrzycę. Kupiłem sobie za nieco ponad stówkę ciśnieniomierz naramienny easy med GERATHERM. Działa bardzo fajnie, wykrywa arytmię (tej na szczęście nie mam), zapamiętuje sporo pomiarów wstecz, no i jest poręczny – duży wyświetlacz, duży przycisk.

Monia123 IP: 176.103.167.**

Witam.
Michał, to cud, że wyleczyłeś arytmie ziołami ! ! . Wiesz ilu z nas na forum na to cierpi.!! Mi juz zapisali psychotropy, bo wpadam w depresje z tego powodu, Coraz czesciej zastanawiam sie, czy nie zacząć ich brać,
Ratuj, podaj nam skład Twojej mieszanki ziół...

maszaszy

Michał ratuj nas od arytmii! Może choć trochę Twoja mieszanka kogoś wspomoże, zioła to jednak siła natury a nie chemia i jeśli się da to trzeba próbować. Wiadomo, że każdy z nas pewnie ma inną przyczynę arytmii ale jednak.. Może pomoże..

Michał. liczymy na Ciebie !!! Odezwij sie. Tak rzadko tu na forum piszą osoby, którym coś pomogło...Podziel sie z nami. Ja od lat szukam czegos na arytmie, co pomoże, oprócz lekow, które rzadko kiedy pomagaja

O O ,O..... Teraz patrze , że ów Michał byl tu w roku 2006... Nie ma co liczyć, że poda skład ziół innym. Dlaczego tak to jest, że Ci , którym sie polepszy , nigdy juz tu nie zajrzą... Wiem, wtedy sie nie myśli juz o chorobie, ale mogliby chociaż napisać, co im pomogło i w ten sposób pomoc innym. No cóż rzadko sie myśli o innych, a zwłaszcza zdrowi nie myślą o chorych. Szkoda...

Babka IP: 89.238.16.**

Pomyśl też,że może być inna odpowiedź na Twoje pytanie: otóż z migotania przedsionków nie można się wyleczyć ziołami!!!

Aniaa62 IP: 127.0.0.**

Sama zmagałam się od kilku lat z kołataniem serca i wpadłam na taki artykuł. Nic mi nie pomagało wcześniej, artykuł zaintrygował mnie na tyle, że uznałam, że już nic nie tracę próbując i tego. Przyznam szczerze, że to dopiero kilka dni minęło od kiedy zaczęłam suplementacje, ale już czuje, że jest lepiej, kołatanie występuje coraz rzadziej :)
http://www.lenimenti.com/kolatanie-serca-arytmia-i-4-sposoby-jak-pozegnac-ten-problem-raz-na-zawsze/

ewa5555 IP: 127.0.0.**

Witam!
ja też mam problem z kołataniem serca, próbowałam mieszanek z korą chinową, glistnikiem, jemiołą itd. nic mi nie pomogło. Po wielu badaniach okazało się, że mam zaburzenia hormonalne i zaniżony poziom cortyzolu a arytmia jest tylko objawem po zbyt długo nieleczonej korze nadnerczy.
Z informacji które uzyskłam w klinice endokrynologii arytmia jest objawem poważniejszej choroby i jako tako samą trudno wyleczyć, Należy znleżć przyczynę. pozdrawiam

Twoja odpowiedź