ania05 IP: 83.30.14.**

140 to trochę za dużo jak na 35 lat .To już taka graniczna wartośc nadciśnienia .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

yorki IP: 77.46.22.**

Tyle to ja wiem.
Jednak najczęściej 135/85

yorki IP: 77.46.22.**

A tak na marginesie czy frakcja wyrzutowa serca w wieku 35 lat na poziomie 62-65% to dobrze ?

ania05 IP: 83.30.14.**

Fracja wyrzutowa w normie .Jesli wiesz o cisnieniu to po co pytasz?:)

kubon IP: 91.222.118.**

Ja zainwestowałem w ciśnieniomierz naramienny Active Control Plus. Warto pomyśleć o czymś takim, bo się dość szybko zwraca. Nie trzeba tutaj baterii wymieniać bo zamiast nich jest akumulator litowo jonowy czyli taki jak choćby w telefonach chyba. Można ładować przez USB, co dla mnie jest dużym ułatwieniem.

vital IP: 94.254.145.**

Cześć. My w domu mierzymy sobie całkiem regularnie ciśnienie od paru miesięcy i mamy automat na ramię od Sanity – Simple. Działa bez usterek, bez awarii i trzeba przyznać, że szybko wyświetla wynik. W ogóle samo napełnianie mankietu jest ekspresowe, ale też z drugiej strony nie takie agresywne jak zazwyczaj przy automatach gdzie mankiet prawie pęka od nadmiaru powietrza co z kolei jest bolesne dla ręki.

elzbieta1818 IP: 94.254.145.**

Ja korzystam z Easy Med Geratherm i nie narzekam. Szybko mierzy, wyniki są precyzyjne, dobrze że zapisuje wyniki badań, także można sobie łatwo odtworzyć historię pomiarów. Ja przedłużyłam gwarancję z 3 do 5 lat, także całkiem możliwe że mnie ten aparat przeżyje :) Zwłaszcza że ze zdrowiem u mnie jest ostatnio coraz gorzej.

elas IP: 94.254.145.**

Mogę podpowiedzieć coś od Sanity, sama korzystam z Simple. Nie jest z tych najdroższych a jeśli chodzi o napełnianie mankietu to bardzo szybko sobie radzi. Największy plus bym chyba jednak postawiła przy trwałość – na jednych bateriach można bardzo długo mierzyć, na pewno nie bez znaczenia jest tryb oszczędzania energii który działa.

Marcin88s IP: 94.254.145.**

W tym roku wymieniałem automat i wybraliśmy z żoną coś takiego jak Active Control od Geratertherm. Porządna, niemiecka technologia z ładowanym akumulatorem a nie bateriami. Na plus jest też że zapisuje dużo wyników w pamięci, dokładnie to wygląda tak – 2xx60, także już jak na moje i żony potrzeby to i tak nadto. Sprzęt jest testowany klinicznie, nie fałszuje pomiarów.

Marcin88s IP: 94.254.145.**

W tym roku wymieniałem automat i wybraliśmy z żoną coś takiego jak Active Control od Geratertherm. Porządna, niemiecka technologia z ładowanym akumulatorem a nie bateriami. Na plus jest też że zapisuje dużo wyników w pamięci, dokładnie to wygląda tak – 2xx60, także już jak na moje i żony potrzeby to i tak nadto. Sprzęt jest testowany klinicznie, nie fałszuje pomiarów.

DAMIEEE IP: 188.127.23.**

Te posty wyżej, weź chłopie popracuj nad marketingiem szeptanym, i nie wrzucaj kilku postów na raz chociaż :)

Caj IP: 127.0.0.**

Ładnie mi bateria potrafi trzymać w Easy med, nie muszę co chwila wymianki robić jak w poprzednim automacie.

dariu IP: 127.0.0.**

Myślę nad ciśnieniomierzem od paru miesięcy – w sumie większych problemów ze zdrowiem ani ja ani mąż nie mamy ale jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony ;) za ile można już sensowny automat na ramię kupić?

Elka33 IP: 127.0.0.**

Mam ciśnieniomierz Senior z zasilaczem i mierzy szybko, nie mam takich numerów żeby mi wypaczał wyniki.

dariaa11 IP: 127.0.0.**

Zawsze mnie w mierzeniu ciśnienia denerwował ucisk mankietu, w tych nowszych automatach już ponoć tak nie ściska, prawda to?