didi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek z was zażywał bądź zażywa lek o nazwie Ebivol. Jest to lek na obniżenie ciśnienia tętniczego, poprawienie wydolności serca, a także jest stosowany w leczeniu arytmii.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dr. dread IP: 168.224.160.**

Nie używaj tego ten lek może zabić...

osp IP: 83.142.122.**

Bardzo dobry lek. Najnowszy beta-bloker 3 generacji.
Odpowiednik NEBILETU 5mg x28 tylko w cenie ok. 20 pln !!!
pozdrawiam

Marta IP: 91.203.96.**

Do Dr.dread.czy masz jakies konkretne doswiadczenia z tym lekiem?

Olek 47 IP: 77.79.229.**

Brałem przez 3 lata Nebilet. Teraz od miesiąca biorę Ebivol na który zmienił mi mój kardiolog. Nie widzę różnicy. Biorę 1/2 tabletki to co zauważyłem że łatwiej jest podzielić tabletki, lepszy rowek do podziału. Nie wsponinając o tym że w kieszeni zostaje 70 PLN miesięcznie. Za Nebilet płaciłem ok 90 PLN za Ebivol 20 PLN

Olek ! 47 lat po zawale od 3 lat.

ja2009 IP: 91.94.242.**

jakie macie ciśnienie po tym leku i jaki puls serca??

wedi IP: 83.5.90.**

To jest B-bloker trzeciej generacji bardzo wysoka kardioselektywnośc czyli działa tylko na serce, pacjent palący papierosy, z astmą z POCHP może go stosowac bo nie powoduje skurczu oskrzeli,świetnie reguluje rytm wiem bo sam stosuje a poza tym nie męczę się jak po innych B blokerach bardzo dobry lek.

wedi IP: 83.5.90.**

Ciśnienie obniżyło się ze 160 na 140 za to wpływa głównie na rytm 73-75 więc idealnie i serece równo pracuje

maciejos IP: 86.63.88.**

biore ten lek od tyg ile trzeba czekac az organizm sie przyzwyczai???? przetem brałem bisocard ....czy ten lek ma jakies skutki uboczne?????? z gory dziekuje za odp i pozdrawiam

aaa IP: 80.54.39.**

Witam, mam artymię nadkomorową, szczególnie jak się zdenerwuje. Czy ktoś może wie, czy ten lek uniezależnia pracę serca od nerwów ? Przepisał mi to lekarz ale trochę boję się to brać... Czy ktoś może ma arytmie i po tym leku serce pracuje mu normalnie ?

egzaltacja_serca

Ja brałam go przez rok na tachykardię, pół tabl., w pierwszych dwóch tygodniach bardzo obniżał mi ciśnienie i tętno, ale ja miałam normalnie niskie ciśnienie, ale potem było naprawdę ok, organizm się przyzwyczaił zgodnie z tym co mówił kardiolog, serce bardzo ładnie (wg lekarzy) pracowało, czułam się dobrze, mówiąc szczerze ten betabloker ratował mnie bo mogłam normalnie funkcjonować, potem brałam 1/4 teraz mam odstawiony na próbę :)

egzaltacja_serca

Zapomniałam napisać, że u mnie ta tachykardia wynika z wypadającego płatka zastawki mitralnej + nerwy (właściwie głównie nerwy), teraz po odstawieniu puls mi się podwyższył trochę ale jest w normie, na razie nie miałam napadów do 160 uderzeń jak poprzednio, na Twoim miejscu zaufałabym lekarzowi, to ponoć bardzo dobry betabloker, wybiórczy, przed nim brałam metocard i nie czułam się tak dobrze jak po ebivolu, jest jeszcze jakiś proc.... nazwy nie pamiętam, który nie obniża tak ciśnienia, ale opakowanie to koszt 250 zł i nie ma NZF nic nie dokłada, ja się na niego nie zdecydowałam bo zwyczajnie nie mam tyle do wydania co miesiąc, a teraz mam nadzieję, że będzie dobrze bez

RMoniqa

Ja też biorę Ebivol i jest wszystko ok, fakt- obniża przy okazji ciśnienie aczkolwiek u mnie nie do tego stopnia żeby jakoś znacznie obniżało mi to komfort życia. No i u mnie to lekarz przepisał ten leg gł chyba z tego powodu że mam astmę a większości beta-blokerów nie można brać przy tym schorzeniu ale ten akurat tak..

janu IP: 178.235.110.**

Ebivol jest ok, ale stajesz się po nim niezdolny do niczego./po prostu impotent/

misio IP: 178.36.118.**

Witam!!

Mam pytanie chciałabym bym dostać jakiś dobry betabloker ale nie mam jak,może pan-pani ma do odsporzedania lub wie kto ma lub też możliwość załatwienia.dobrze zapłacę!!!!zależy mi na czasie!!!!proszę o jak najszybszą odp ma forum!!!Dziękuję