avatar
MARECKI IP: 89.75.123.**

Ja kupiłem właśnie m3 omron, jakieś dwa miesiące temu. Wcześniej miałem właśnie Omrona nadgarstkowego r6, ale lekarz zalecił, żebym do domu kupił właśnie na ramię. Jestem zadowolony z zakupu, no przynajmniej na razie :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Sercowy1976

Ogolnie nadgarstkowe cisnieniomierze nei są godne zaufania i szkoda na to kasy i nerwow. W odstepie dwoch dni mialem okazje mierzyc sobie cisnienie i swoim naramiennikowym i nadgarstkowym u tesciowej. Roznice sa duze

avatar
xxxss IP: 188.114.85.**

U mnie to zazwyczaj książkowe 120 na 80, ale u moich rodziców to różnie z ciśnieniem bywa. Oni teraz używają modelu Sanity Senior. Mierzyłem kilka razy tym wynalazkiem i polecam. Prosta obsługa, ładny wyświetlacz o dość długiej przekątnej, mierzy rzeczywiście wyjątkowo szybko.

avatar
kubon IP: 91.222.118.**

Komfortowy mankiet ma na pewno mój ciśnieniomierz czyli EasyMed Geratherm. Nie uciska za mocno przy pompowaniu, a zawsze miałem z tym problemy przy tego typu sprzętach. Jak na moje potrzeby w zupełności ten model wystarcza, żeby sobie raz na jakiś czas krążenie skontrolować. Poza tym wykrywa też arytmię, co też się na pewno przydaje.

avatar
ulka188 IP: 94.254.145.**

Nie narzekam na swój aparat, to jest dokładnie model SmartCardio. Dostałam go w prezencie od dzieci na swoje okrągłe urodzinki jakiś czas temu. Pompuje błyskawicznie, mankiet można sobie do ramienia bez problemu dopasować, nawet jak ma takie dość wątłe ręce jak ja. Wyświetlacz też mi się bardzo tutaj podoba bo jest podświetlany i przez to bardziej czytelny.

avatar
Mateuszasob IP: 94.254.145.**

Żona mnie niedawno namówiła na kupienie nowego ciśnieniomierza i zainwestowaliśmy w produkt od Sanity – Simple. Powiem tak – na pewno szybko mierzy, to na plus. Na pewno też przydaje się, że zapamiętuje pomiary. Jak dla mnie mógłby mieć mankiet odrobinę większy..tam była niby opcja zamówienia mankietu XL ale dopiero po fakcie się zorientowałem że może być za mały.

avatar
martinsz IP: 188.114.85.**

Wydajnie pompuje powietrze automat Simple od Sanity. Dobra cena, można go za około sto złotych znaleźć, co przy gwarancji na 3 lata jest moim zdaniem dość korzystną stawką. Poza tym sprzęt jest medyczny, nie jest to jakiś aparat niewiadomego pochodzenia który by pokazywał wyniki od przypadku do przypadku, tylko rzeczywiście precyzyjnie podaje w jakim stanie jest krążenie.

avatar
Renata22 IP: 94.254.145.**

Mierzymy z mężem ciśnienie aparatem Active Control Geratherm od tej wiosny. Wygodna konstrukcja, mankiet dobrze leży na ręce można sobie łatwo wyregulować obwód od swojego ramienia. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest tutaj akumulator zamiast baterii. Ładuje się go raz na dwa miesiące, także nie za często.

avatar
kamilso IP: 188.114.85.**

Pomysłowo zintegrowany z mankietem jest model SmartCardio , warto sobie przejrzeć w necie foty.

avatar
betka1990 IP: 188.114.85.**

Mi wystarcza w zupełności model Simple – to polska produkcja, gwarancję ma w miarę długą, łatwo się steruje, podłącza itp.

avatar
gyga IP: 127.0.0.**

Sensownie zrobiony mankiet ma nasz ciśnieniomierz Simple leży na ręce jakby na miarę przez krawca uszyty był ;]

avatar
samee IP: 127.0.0.**

Dużo mierzymy w domu ciśnienie i aparat mamy raczej prosty, mały -Simple ale daje radę, w zupełności nam wystarcza.

avatar
edam IP: 127.0.0.**

Fajowsko mierzy ciśnienie nasz SmartCardio, chwilę się go nakłada na ramię, nie ma kabla który by przeszkadzał i też chwilę trwa samo pompowanie.

avatar
KubaNach IP: 159.205.72.**

Przy nadgarstkowym ciśnieniomierzu bardzo ważna jest pozycja ręki - powinna być na wysokości serca (aparat)
Przy urządzeniach na ramie zawsze jest ta wysokość zachowana.

Jak ktoś nie wierzy i ma nagdarstkowe urządzenia to niech zmierzy na stojąco z wyciągniętą ręką do góry i potem jeszcze raz z ręką opuszczoną - obydwa wyniki nie będą właściwe.

Twoja odpowiedź