MARECKI IP: 89.75.123.**

Ja kupiłem właśnie m3 omron, jakieś dwa miesiące temu. Wcześniej miałem właśnie Omrona nadgarstkowego r6, ale lekarz zalecił, żebym do domu kupił właśnie na ramię. Jestem zadowolony z zakupu, no przynajmniej na razie :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sercowy1976

Ogolnie nadgarstkowe cisnieniomierze nei są godne zaufania i szkoda na to kasy i nerwow. W odstepie dwoch dni mialem okazje mierzyc sobie cisnienie i swoim naramiennikowym i nadgarstkowym u tesciowej. Roznice sa duze

xxxss IP: 188.114.85.**

U mnie to zazwyczaj książkowe 120 na 80, ale u moich rodziców to różnie z ciśnieniem bywa. Oni teraz używają modelu Sanity Senior. Mierzyłem kilka razy tym wynalazkiem i polecam. Prosta obsługa, ładny wyświetlacz o dość długiej przekątnej, mierzy rzeczywiście wyjątkowo szybko.

kubon IP: 91.222.118.**

Komfortowy mankiet ma na pewno mój ciśnieniomierz czyli EasyMed Geratherm. Nie uciska za mocno przy pompowaniu, a zawsze miałem z tym problemy przy tego typu sprzętach. Jak na moje potrzeby w zupełności ten model wystarcza, żeby sobie raz na jakiś czas krążenie skontrolować. Poza tym wykrywa też arytmię, co też się na pewno przydaje.

ulka188 IP: 94.254.145.**

Nie narzekam na swój aparat, to jest dokładnie model SmartCardio. Dostałam go w prezencie od dzieci na swoje okrągłe urodzinki jakiś czas temu. Pompuje błyskawicznie, mankiet można sobie do ramienia bez problemu dopasować, nawet jak ma takie dość wątłe ręce jak ja. Wyświetlacz też mi się bardzo tutaj podoba bo jest podświetlany i przez to bardziej czytelny.

Mateuszasob IP: 94.254.145.**

Żona mnie niedawno namówiła na kupienie nowego ciśnieniomierza i zainwestowaliśmy w produkt od Sanity – Simple. Powiem tak – na pewno szybko mierzy, to na plus. Na pewno też przydaje się, że zapamiętuje pomiary. Jak dla mnie mógłby mieć mankiet odrobinę większy..tam była niby opcja zamówienia mankietu XL ale dopiero po fakcie się zorientowałem że może być za mały.

martinsz IP: 188.114.85.**

Wydajnie pompuje powietrze automat Simple od Sanity. Dobra cena, można go za około sto złotych znaleźć, co przy gwarancji na 3 lata jest moim zdaniem dość korzystną stawką. Poza tym sprzęt jest medyczny, nie jest to jakiś aparat niewiadomego pochodzenia który by pokazywał wyniki od przypadku do przypadku, tylko rzeczywiście precyzyjnie podaje w jakim stanie jest krążenie.

Renata22 IP: 94.254.145.**

Mierzymy z mężem ciśnienie aparatem Active Control Geratherm od tej wiosny. Wygodna konstrukcja, mankiet dobrze leży na ręce można sobie łatwo wyregulować obwód od swojego ramienia. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest tutaj akumulator zamiast baterii. Ładuje się go raz na dwa miesiące, także nie za często.

kamilso IP: 188.114.85.**

Pomysłowo zintegrowany z mankietem jest model SmartCardio , warto sobie przejrzeć w necie foty.

betka1990 IP: 188.114.85.**

Mi wystarcza w zupełności model Simple – to polska produkcja, gwarancję ma w miarę długą, łatwo się steruje, podłącza itp.

gyga IP: 127.0.0.**

Sensownie zrobiony mankiet ma nasz ciśnieniomierz Simple leży na ręce jakby na miarę przez krawca uszyty był ;]

samee IP: 127.0.0.**

Dużo mierzymy w domu ciśnienie i aparat mamy raczej prosty, mały -Simple ale daje radę, w zupełności nam wystarcza.

Twoja odpowiedź