sara2006 IP: 83.4.178.**

Witam niedawno wykryto u mnie tachykardie i zespół Barlowa cisnienie mam wysoki 136/98 puls 143 niekiedy i czuje ze umieram.
powiedzcie mi jezeli codzi o zajscie w ciaze i urodznie dziecka jak to u Was było z tą choroba. dodam ze rodzilam juz dziecko ktore ma 2,5 roku i nie wiem czy mialam to wtedy gdy rodziłam pierwsze dziecko bo miałam cisnienie 160/100 przy porodzie dali dopegyt i spadlo i rodzilam normalnie. powiedzcie mi czy moje dziecko ktore ma 2,5 roku moze miec ta chorobe ??
i czy jezeli bede chciala urodzic nastepne dziecko to moze to miec ???
i czy urodze go naturalnie czy cesarka ???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika IP: 79.185.253.**

Witaj powiem ze w ciazy moze to ci sie nasilic ,ja urodzilam 8msc.temu moja ciaza druga to horror strasznie sie meczylam z napadami kolatania ciagle pogotowia jezdzily albo ja do nich tez mam wypadanie platkow,nerwice a po porodzie doszla chora tarczyca.cisnienie mialam dobre ale puls90 120 w spoczynku i teraz mam wysoki ale to przez tarczyce chyba .jedna ma szmery cora i druga tez niedawno dowiedzialam sie.wiec moze i to dziedziczne.

Agunia IP: 79.185.249.**

Mika bo w sumie ja o tym też rozmyślam,chcialabym mieć drugie dziecko ale obawiam się bo mam napadowe kolatania serca chyba związane z nerwicą,bo badania nic nie wykryły( echo nie wykrylo nieprawidlowosci ) Mam już jedno dziecko i wtedy w ciązy czulam się świetnie i nie mialam jeszcze nerwicy a teraz się obawiam.Pozdrawiam.

vego IP: 91.94.108.**

wy mądre jestescie zeby chciec dzieci przy takiej chorobie ?

sara2006 IP: 83.4.162.**

Kazda rodzina chce miec dziecko

OLA F IP: 77.252.190.**

Vego czy TY jesteś chory ?
Z tą wadą ludzie normalnie żyją a kobiety rodzą dzieci..widze że masz pojęcie...

ehh IP: 77.113.114.**

Vego: to nie jest żadna straszna choroba, można normalnie przy niej żyć... rozumiem przy jakiejś strasznej wadzie, ale przy tym? ludzie, opanujcie sie..

Twoja odpowiedź