Mamamichala IP: 87.205.60.**

Witam. 5 dni temu u mojego 12 letniego syna wykryto kardiomiopatie przerostowa. Syn w maju ma mieć robione 24 godzinne ekg. Lekarz wspomniał że w wakacje wyśle nas na dodatkowe badania. Zamierzam jechać do Zabrza. Macie jakieś opinie o tej klinice. I jak długo trwają takie badania czy będę musiała tam zostać kilka dni z synem. Jestem z zielonej góry i muszę to jakoś zorganizować.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MartaG

Witam tez choruje na kardiomiopatie przerostowa od urodzenia jestem pod opieka lekarzy z Krakowa zazywam Bisokard 5 mg nigdy nie mialam utraty przytomnosci a przezylam 58 lat zycze zdrowia

Ewelinamamaoliwi IP: 127.0.0.**

Dzien dobry. U mojej corki wykryto kardiomopatie przerostowa juz jak bylam w 20 tyg ciazy. Od dwoch lat bierze aspiryne na rozzedzenie krwi. Jestesmy pod opieka Great Ormond Street Hospital w Londynie. Zaczynaja mnie straszyc ze w pewnym momencie jej zycia bedzie miec przeszczep i strasznie sie martwie. Corka ma 7 lat i nie miala omdlen ani powazniejszych objawów. Do pani MARTAG jak pani sie odzywia i jaki prowadzi pani styl zycia? Dziekuje za wszelka pomoc.

Twoja odpowiedź