Vegas IP: 77.88.142.**

Czy jesteś osobą nerwową?impulsywną?skłonną do nadpobudliwości?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

samotnawtymwsz IP: 89.25.235.**

Witam, ja mam identycznie, pierwszy pomiar wyzszy, tak do 145/80/85 pozniejsze sa mniejsze ale problem w tym ze neirzadko za 1 razem wlasnie sie denerwuje pomiarem lub na sama mysl w trakcie pomiaru zaczyna mi serce szybciej bic i wtedy albo wychodzi blad (pewnie za malo napompowane) albo wlasnie w granicach 145. Czasem jak mierze bez stresu to mam i 100/60 lub tyci wiecej....no i co z tym z robic? Dodam iz mam nerwice i czesto sie denerwuje i estem spieta:(

mateuszm IP: 193.107.214.**

Skąd ja to znam :), przy pomiarze ciśnienia (zgodnie ze wskazówkami podanymi wyżej) mam zazwyczaj ok.145/85 więc to górne trochę za wysokie, ale każdy pomiar to dla mnie stres, którego nie potrafię opanować. Kilka dni temu miałem przez dobę założony holter, który mierzył bez ostrzeżenia i nie miałem kiedy o tym pomyśleć i się zestresować, wyniki za każdym razem w okolicach 125/75 :)

Bisqp IP: 77.65.83.**

Ja mam tak mierze ciśnienie pieroszy pomiar zazwyczaj powyżej normy 150/100 drugi po 5 min i trzeci po 15 od pierwszego 130/90, lub lepej puls tez w normie. Wydaje mi się że należy się na chwile upokoić przedpomiarem min 5 min , najlepiej na leżąco. wtedy ciśnienie faktycznie jest spoczynkowe. W mojej ocenie nie powinno sie mierzyć ciśnienia co 20 sekund to poważny błąd.

Erykks IP: 94.254.145.**

No mnie sytuacja zdrowotna niedawno zmusiła do kupienia ciśnieniomierza i trochę dylematów miałem. Ostatecznie postawiłem na polską firmę Sanity i ich SmartCardio. Działa okej, na pewno szybko i na pewno wygodnie. Mankiet jest wbudowany, dobrze leży wszystko na ręce, nie ślizga się, nie ściska jakoś super mocno. Jest funkcja wykrywania arytmii, w środku akumulator zamiast baterii, także też na duży plus.

Areksocha IP: 94.254.145.**

Mierzymy w domu automatem zakładanym na ramię Easy Med. Działa okej bez zakłóceń. Zapisuje wyniki 3 osób – 3x30, także fajne rozwiązanie jak ma więcej niż jedna osoba korzystać. Dobra cena, długa gwarancja, mankiet jest zmywalny i dobrze się na ręce układa. Jest duży przycisk do uruchomienia pomiaru, a nic mnie tak nie denerwuje jak jakieś mikro klawisze.

sebix IP: 94.254.145.**

Kupowałam niedawno SmartCardio i mierzy dokładnie, nie wypacza mi pomiarów.

Daria44 IP: 127.0.0.**

Ciśnienie mierzymy w domu aparatem Easy med, niemiecka produkcja, 5 lat gwarancji także powinien trochę podziałać nim padnie na amen ;)

DAMIEE IP: 127.0.0.**

Powinien to Ci ktoś dać bana na IP za pisanie tych marketingowych bzdur

Twoja odpowiedź