Rafal IP: 79.185.1.**

Mam 22 lata , moje problemy zaczely sie 7 lat temu ,mialem duzo razy zapalenia oskrzeli itp. jednak pewnego razu dopadla mnie dusznosc ktora od tamtego czasu utrzymuje sie do dzis ,to uczuciu to cos jakbym wciagal powietrze w ktorym malo jest tlenu i nie moge osiagnac zadowolenia ,mialem robione badania echo ekg i zdjecie klatki a takze na poziom tsh,wszystko wyszlo ok ,tylko w echu stwierdzili u mnie prolaps 1 stopnia. ,ogolnie od tamtego czasu spadla mi wytrzymalosc no i tak ciagla dusznosc ,caly czas sie utrzymuje to nie sa ataki ,tylko mam tak caly czas ,mialem robiona spirometrie wyszla b.dobrze. znalazlem to forum i postanowilem na nowo stawic czola chorobie co mi radzicie ? dodam jeszcze ze od malego mialem klopoty z brzuchem (biegunki i te sprawy) prosze o opinie ,pozdrawiam wszystkich!!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laska160 IP: 83.21.234.**

ja od pol roku po zapaleniu zatok mam tak ze dziwnie mi sie oddycha ciezko to opisac najgorzej jak wchodze po schodach .Mam tez problemy z zoladkiem z przepona dotego mam miekkie nogi i ogolne oslabienie ide z tym do gastrologa moze on pomorze.pozdrawiam

Twoja odpowiedź