avatar
weraa IP: 127.0.0.**

W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej świadomi co do własnego zdrowia, ciśnieniomierz na wyposażeniu apteczki w domu już nie jest taką rzadkością i dobrze.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
Renatas11 IP: 127.0.0.**

W przypadku większej ilości osób korzystających z ciśnieniomierza to polecam Easy Med, ma tutaj pamięć w wariancie 3 x 30 wyników, także przy 3 osobach optymalnie.

avatar
elzbieta1990 IP: 127.0.0.**

Próbuję namówić męża żeby zaczął ciśnienie sobie kontrolować ale on tak średnio chce mnie słuchać, macie jakieś metody żeby przekonać taką oporną osobę do badania się?

avatar
irek33 IP: 127.0.0.**

Ciśnieniomierz już miałam ze dwa lata temu kupić ale zrobiłam to dopiero teraz...wybrałam coś takiego jak Easy med , niemiecka firma, dobrze pompuje, wynik jest całkiem szybko wyświetlany.

avatar
eryjj IP: 127.0.0.**

Dla sercowca może się przydać zestaw SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl od Sanity, ja to kupowałem bo przy duecie sporo taniej naliczają a oba aparaty mi były potrzebne tak czy siak

avatar
amanda99 IP: 127.0.0.**

Na dzień babci zamawiałem Easy Med bardzo prosta konstrukcja, z dużym przyciskiem i ekranikiem także dla osoby starszej miód malina ;-)

avatar
beatanowakkk IP: 94.254.144.**

Bardzo dokładny jest mój Easy Med , poza tym wyświetlacz okej duży dobrze podświetlony, no i mankiet można szybko upiąć, nie przyciska do ręki podczas samego pomiaru tak żeby jakiś ból można było odczuć.

Twoja odpowiedź