Lesiu IP: 83.19.162.**

Szukam dobrego i taniego ciśnieniomierza automatycznego dla 50-cio letniej osoby z silną arytmią serca (żeby były dokładne wyniki przy silnej arytmii).
Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marek333

Witam polecam rewelacyjne firmy Panasonic na ww.hwg.pl

minia IP: 83.2.240.**

lesiu nie daj sie naciagnac na jakies oferty przy silnej arytmi elektroniczny cisnieniomierz nie mierzy dokladnie ja tez mam arytmie i w czasie ataku cisnienia nie moge zmierzyc lub wychodzi glupie ja tak okreslam bo mam w czasie ataku np:176/154 a kiedy serce sie uspokoi 150/100 miarodajny jest rteciowy ale ta osoba musialaby umiec mierzyc,pozdrawiam

Pawell IP: 77.253.185.**

Też mam problem z wiarygodnością wyników w przypadku ciśnieniomierzy elektronicznych. Ale ostatnio natknąłem się na 3 ciekawe modele. Zwykłe elektroniczne ciśnieniomierze używają metody oscylometrycznej, która zawodzi w przypadku np arytmii. Jednak pojawiły się ciekawe modele wykorzystujące poza metodą oscylometryczną metodę korotkoffa, czyli osłuchową (tak jak robi to lekarz ze stetoskopem). Ciśnieniomierze te mają wbudowany mikrofon w mankiecie, dzięki czemu arytmia nie zniekształca wyników.
Te modele ciśnieniomierzy to:
Rossmax MW701K
Hartmann Tensoval Duo Control
Homedics BPA-300

rafal67

Proponuje dopisać model AC 211 Mescomp, pomiar przy arytmii realizowany jest za pomoca specjalnego czujnika i algortmu ( programu ) ktory czysci i przelicza zniekształcenia wywołane błędami spowodowanymi nie rowną pracą serca.

hornwellness

Witam,
reprezentuję firmę sprzedającą m.in. ciśnieniomierze elektroniczne. W naszej ofercie mamy modele nadgarstkowe oraz naramienne posiadające funkcję ostrzegania o nadciśnieniu, wskaźnik ruchu podczas pomiaru, wskaźnik arytmii serca - wykrywanie zaburzenia pracy serca oraz nadają się do pomiaru przy arytmii serca. Poza tym ciśnieniomierze posiadają duży, czytelny wyświetlacz, obszerny mankiet i zapisują nawet do 90 wyników. Pomiar jest w pełni automatyczny.
Jeden z modeli wyposażony jest dodatkowo w kabel USB oraz oprogramowanie w języku polskim. Poza mankietami w standardowym rozmiarze posiadamy również mankiety S i XL. Ciśnieniomierze oraz mankiety posiadają 3 lata gwarancji. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.hornwellness.pl/category/cisnieniomierze

sensson123 IP: 77.252.224.**

TYLKO I WYŁĄCZNIE PANASONIC
Fakt kosztuje ok 300 zł ale jest rewelacyjny.
Ja mam taki http://aptekajakmarzenie.pl/cisnieniomierz-naramienny-panasonicewbu75-premium-programem-komputerowym-mankiet-standard-2034-super-nowosc-tylko-p-12906.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-11&utm_content=12906#nclid=92c62690b548445d8fb467426e2b775f

I jest naprawdę dokładny

tomek_n

Dobrym rozwiazaniem dla Ciebie moze byc Medel Check. Ten cisnieniomierz posiada funkcje T3, ktora w skrocie polega na dokonywaniu 3 pomiarow i usrednianiu wynikow. To pomoze przyblizyc realny wynik pomiaru. Cena na srednim poziomie, ale jakosc bardzo dobra. Poczukaj informacji i poczytaj, mam nadzieje, ze pomoglem.

Lucek IP: 31.174.226.**

Ja posiadam ciśnieniomierz OMRON 3 Intellisense naramieny.
Po gwarancji miesiąc temu badany przez serwis firmowy. Mierząc na prawej ręce mam np. 130 mmHg, a mierząc na lewej ręce mam 112 mmHg. Dokładność cisnienie: + - 3 mmHg; tętno: 5% wartości.
Ciśnieniomierz mam podłączony zasilaczem (AC 6 V=4W) kontaktu energii elektryczej, ponieważ baterie kupione w orginalnym opakowaniu mają mało energii, czyli są niedoładowane albo rozłdowane.
Mam pytanie gdzie tu jest usterka?

barbie IP: 83.22.215.**

Z ciśnieniomierzem różnie bywa ja mam arytmie i gdy czuje szybkie bicia serca chce zmierzyc wtedy ciśnienie i mój ciśnieniomierz pokazuje error za piata próba nieudana zreszta pojechałam na pogotowie gdzie lekarz mnie poinformował że jak puls jest za wysoki ciśnieniomierz niepokaże pomiaru ciśnienia tylko pokaże sie eror.

renatakot IP: 188.114.85.**

Sprawdzam sobie ciśnienie już od kilku lat w związku z moim problemami z sercem. Od roku albo jakoś krócej mam aparat Senior. To jest polskiej firmy Sanity sprzęt. Gwarancja podbita na 5 lat, duży wyświetlacz z bardzo wygodną prezentacją wyników – chwalę sobie. Mąż mierzy też ciśnienie, a tutaj jest właśnie dla dwóch osób zrobione zapamiętywanie wyników, więc zapisuje i moje pomiary i jego.

Renataso IP: 188.114.85.**

Jak szukałam ciśnieniomierza do domu to patrzyłam głównie jaki model ile ma gwarancji. Ostatecznie wybrałam EasyMed niemieckiej marki Geratherm. Tutaj są 3 lata gwarancji w podstawie i możliwość wydłużenia do 5 co zrobiłam. Do sterowania to w sumie służy jeden duży przycisk więc myślę że ten model dobrze by posłużył zwłaszcza starszym osobom, albo po prostu ludziom którzy nie za bardzo sobie radzą z elektroniką.

tara1988 IP: 94.254.145.**

Dobre parametry ma mój ciśnieniomierz SmartCardio. Może nie jest najtańszy, ale na pewno bardzo szybki i wydajny. Baterie to nie pamiętam kiedy ostatnio w nim wymieniałam, a cały czas na wyświetlaczu pokazuje mi się całkiem spora jej ilość. To jest made by Sanity, czyli sprzęt polskiej firmy a nie Chińczyków.

Danusia z Gda IP: 89.67.201.**

Od kilku lat mam arytmię z powodu migotania przedsionków (utrwalonego).
Kardiolog zalecił abym zaopatrzyła się w ciśnieniomierz *na pompkę*, gdyż elektroniczne zawodzą. Najlepiej gdy mierzenia dokona inna osoba.

Artiss IP: 188.114.85.**

Mierzę ciśnienie bo się okazuje że muszę. Lekarz mnie nastraszył i żona mi już drugiego dnia po wizycie automat zamawiała internetowo. Kupiła Simple Sanity. Nie mam porównania bo to mój pierwszy taki sprzęt, ale radzę sobie z całym badaniem bez większych problemów. Początkowo mi żona pomagała przypiąć mankiet, a teraz już sam wszystko zakładam swobodnie.