Leszek55

Witam Forumowiczów. I Forumowiczki!!
Spokojnych Świąt.Zdrowia i odpoczynku po codziennych trudach:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Zbigniew55

Witam również wszystkich, i chcę złożyć wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, bogatego zająca, mokrego dyngusu, trzymajmy się wszyscy razem i każdy z osobna.

jark

Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych oraz Zdrowia, Zdrowia, Zdrowia dla Wszystkich Tu Zaglądających i Nie Tylko Tych.

Claudia51

Życzę również ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT całemu forumowemu towarzystwu, i nie tylko przy stole, ale w ruchu, a dyngus to pogoda zapewniła, ale z nieba, przynajmniej tam gdzie ja mieszkam czyli na zachodzie.

Zbigniew55

Zgadza się, u mnie w Bydgoszczy pada od 3 godzin, i tak ma być do jutra, więc nastroje takie średnie, poprawę pogody i ocieplenie zapowiadają po świętach, chciałem wyskoczyć trochę na rower, ale nic z tego, za mocno pada. Mam nadzieje może jutro, pozdrawiam jeszcze raz wszystkich ...

Zbigniew55

Witaj Leszek 55, przeczytałem Twoją odpowiedź z czerwca tego roku, pisałeś o stentach po zabiegu,potem bypassach i znowu stentach, przepraszam za pytanie, łącznie ile masz stentów, i ile czasu upłynęło od pierwszego zabiegu u Ciebie, do wszczepiono a bypass ów, pytam bo miałem propozycję wszczepienia bypassów, ale nie wyraziłem zgody. Ale jak już piszę to najważniejsze : Zdrowych i spokojnych Świąt! , Wesołego Alleluja

JANUSZDG IP: 89.67.249.**

Witam ZBIGNIEW55,

Wydaje mi się, że nie do końca właściwie odczytałeś ten post Leszka. Po bajpasach Leszek nie miał stentów... pisał, że po bajpasach miał cztery... ale chyba miesiące wolnego od pracy... :)

U mnie w Dąbrowie Górniczej deszczyk leje cały czas przy temperaturze 3°C... tak więc dyngus mamy tu załatwiony niejako *odgórnie*... :)

Pozdrawiam Świątecznie

Leszek55

Witam Was serdecznie. Bajpasy rozwiązały moje problemy. Były cztery, czyli tyle ile potem miałem wolnego. Stent mi wstawili jeden, od razu przy zawale. Na operację nie czekałem długo. Zawał był w grudniu 2013 (w święta!), a zabieg w już marcu 2014... Chyba w przyszłym roku czeka mnie planowa koronarografia. Ale na razie się nie przejmuję... Pozdrawiam.

Zbigniew55

Rzeczywiście źle odczytałem ten post, post Leszka, nie stenty a bypassy, ale najważniejsze, że jest dobrze. Pogoda po świętach szykuje nam się iście wiosenna, dużo słońca i ciepłej, w końcu wiosna, nie wiem jak Wy, ale ja zawsze czułem się lepiej, kiedy jest słońce i ciepło, jesienne aury nie najlepiej na mnie wpływają, myślę, że nie jestem w tym odosobniony. Oby słonecznych dni było jak najwięcej, dobrego samopoczucia i chęci do codziennego pokonywania trudności, tego sobie i Wszystkim forumowiczom życzę.

Zbigniew55

Wiosna już na dobre się zaczęła, słońce przyświeca, a na forum jakby ucichło, głucho. ..,jak się czujecie z nadejściem wiosny , czy samopoczucie lepsze...?, pozdrawiam Wszystkich forumowiczów

Twoja odpowiedź