wzoltak

Miałem zawał 21 czerwca 2013r.rozległy z uniesieniem, byłem już prawie na drugim świecie, lekarze mnie uratowali. nie wiem jak dziękować. W ramach podziękowania dla lekarzy którzy mnie ratowali oraz załogi karetki wykonałem *laurkę* zobacz to tutaj: www.pozioma.pl

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Asiafizjo IP: 109.173.208.**

Szanowni Państwo
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie mojej ankiety, której wyniki posłużą mi do napisania pracy licencjackiej. Jestem studentką V roku Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Tematem mojej pracy jest: „Związek między strategiami radzenia sobie ze stresem a poziomem zaangażowania w proces rehabilitacji pacjenta po zawale serca”.
Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety i za pomoc!
Pozdrawiam

Link do ankiety:
http://goo.gl/forms/8fIcRM6Uwa

studentka IP: 95.160.59.**

Ankieta dla osób po zawale. Proszę o wypełnienie. Ankieta jest anonimowa, a wyniki pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej.
https://www.ankietka.pl/ankieta/223123/stan-wiedzy-pacjentow-po-zawale-miesnia-sercowego-na-temat-profilaktyki-wtornej.html

andrzej888

WYLECZYŁEM MIAŻDŻYCE - udaru i zawału jeszcze nie miałem ale byłem na najlepszej drodze do udaru i zawału. Mimo zdrowego trybu życia moje żyły i tętnice były całe zamiażżycowane. Leki z apteki zupełnie nie pomagały.
Dopiero zaprzyjaźniona ZIELARKA AGATA (znajdziecie ją na Facebooku) dała mi eliksir ziołowy do picia po 3 łyżeczki dziennie.
Zacząłem pić po cichu nie wierząc w skuteczność. Po 4 m-cach stosowania zrobiłem badania - tomograf i stało się coś niezwykłego - moje żyły jeszcze niedawno zatkane złogami miażdżycowym były czyste bez śladów miażdżycy !!!!!!!!!!!!!!!!!
Lekarz kazał mi powtórzyć badanie bo sądził, że to pomyłka w opisie. Na szczęście to była prawda - pozbyłem się miażdżycy dzięki zielarce Agacie. Kontakt mailowy z Zielarką atopowezapaleniekrem@gmail.com

batek IP: 94.254.144.**

Udzielam się trochę na eventach medycznych. Niestety wiele osób, nawet w średnim wieku nie ma świadomości, że wysokie temperatury, a do tego nieleczona wada serca to ogromne ryzyko zawału lub udaru. Wielu swoim pacjentom polecam na lato zakup ciśnieniomierzy, ale koniecznie z systemem wykrywania arytmii. Z tych lepszych to polskie ciśnieniomierze Sanity, bo widzę je u pacjentów od kilku lat regularnie.

indii IP: 94.254.144.**

Mężczyźni charakteryzują się większym ryzykiem zawału serca. Uwarunkowanie genetyczne. Każdy kardiolog to potwierdzi. Mężowi kupiłam w prezencie na poprzednich wakacjach ciśnieniomierz Sanity, który zapisuje mnóstwo wyników automatycznie. Wystarczy tylko mierzyć ciśnienie, a niekoniecznie przenosić wyniki do zeszytu. Zagrożenie zawałem mamy w domu duże, bo jednak w męża rodzinie zawały to powszechna sprawa. Przeglądam praktycznie wszystkie akcje odnośnie stop zawałowi serca i przyznam, że minimalna wiedza z profilaktyką działają cuda.

arykld IP: 91.222.118.**

Ludzie mają w większości takie przeświadczenie że ciśnienie to mierzą tylko osoby starsze. A to nieprawda. Ja jeszcze 40 lat nie skończyłam a mam automat w domu i regularnie kontroluję sobie zdrówko właśnie w ten sposób. Dużo mi to daje spokoju, bo jednak po ciśnieniu można dużo się dowiedzieć na temat swojego zdrowia, stanu organizmu itp.

dawiorr IP: 188.114.85.**

Szczerze powiem że tym starym ręcznym ciśnieniomierzem z pompką to bym sobie nie dała rady zmierzyć ciśnienia...to była wyższa szkoła jazdy, dobrze że teraz są automaty, sama mam od Sanity taki w ogóle bez kabla zintegrowany z mankietem – wygodnie i szybko mierzy.

anaaa IP: 127.0.0.**

Jestem studentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wydziału Medycznego na kierunku fizjoterapia.

Piszę pracę magisterską, której tematem jest „Rehabilitacja po przebytym zawale mięśnia sercowego”.

Zwracam się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety.

Badania są prowadzone anonimowo z zachowaniem dobrowolności i będą wykorzystane tylko dla potrzeb mojej pracy.

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/Q9C1S0Y9D7N0Q9W1V
Z góry państwu dziękuję

Poggoda IP: 127.0.0.**

Tylko jak wejść w tą ankietę

Twoja odpowiedź