Adrian1234 IP: 194.75.136.**

Witam Wszystkich!:) przechodze ZMS poraz pierwszy, jestem w szpitalu od 6 dni i dzis po konsultacji z lekarzem mnie wypisuja do domu. Mam przerwe 3 miesiace od calkowitego wysiłku. Musze czekac od 6-8 tygodni na rezonans magnetyczny. Pisze do was z jednego waznego powodu, ze nikt nie wspomnial **WSZYSTKO lezy w recach Boga** modlitwa rozancowa dziala cuda! a Jezus Chrystus jest najlepszym lekarzem... Oddaje mu wszystko, kazda moja czastke. Zycze wam wszystkim o odnalezienie drogi jaka jest Jezus, poprzez królowa nieba i ziemi, ktora jest Maryja. Pokorna modlitwa, modlitwa i modlitwa... nie jak odmawianie jakiejs regolki z pamieci, musicie naprawde uwierzyc, a nie zobaczyc, a bedzie wam dane. Dziekuje Swietej Trojcy, ze mialem, spotkalem ludzi wokol siebie ktorzy mnie zblizyli do wiary, takiej prawdziwej, to dlugi proces wzlaszcza gdy zlo probuje bysmy nie szli sciezka dobra. Napisze to jeszcze raz **MODLITWA ROZANCOWA DZIALA CUDA** i nie oczekujcie, ze wszystko sie wydarzy od razu... To zycie jest tylko proba... POzdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź