Krzysztof IP: 82.160.71.**

Witam was bardzo serdecznie mam 19 lat niedawno przeżyłem po zastrzyku testosteronu depresje i duze nadcisnienia tetnicze dochodzace do 150/100 niby w tenisa gralem 10 lat ale przez ostani rok 1.5 zazywalem takze amfetamine teraz jak gram mam dziwne wrazenie ze te serce jest za duze lekki dyskomfort do tego jak leze po treningu czy nawet normlanie przed snem to czuje takie ciarki po plecach mnie przechodzą. w dodatku gdy ide spac juz leze spory czas to z dziwnych powodow moj maly przyrzad sam staje to samo dzieje sie z rana.. a wtedy kiedy wola tego potrzebuje niestety okazuje sie bez uzyteczny. u urologa bylem z powodu husstawki nastrojow ale juz od 3 dni wszystko jest wporzadku zamierzam echo serca zrobic niebawem bo wydaje mi sie ze impotencja moze byc spowodowana niewydolnością serca co Wy myślicie prosze o rade jest to dla mnie bardzo niepookojące. pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ston IP: 178.42.176.**

Też zaobserwowałem, że jak mam wyższe rozkurczowe to z potencją jest lepiej. Dobrze jest podnieść ciśnienie, ale tylko rozkurczowe. Ponoć ziele rozmarynu podnosi, to dolne, sport.

Twoja odpowiedź