agnieszka IP: 89.78.25.**

Od 1,5 roku mam wszczepiony (ICD). Chciałabym poznać ludzi którzy mają to samo i jak się im z tym żyje.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

weronika IP: 83.5.43.**

czesc ja mam od 2 lat wszczeiony defibrylator!vikal85@poczta.fm jak chcesz to napisz meila mozemy porozmawiac!jak i co:))

weronika IP: 83.5.35.**

ja mam wszepiony defibrylator ponad 2 lata!jak bys chciała pogadac odezwij sie vikal85@poczta.fm pozdrawiam i czekam ;))

janina IP: 89.174.32.**

mam od 4lat wszczepiony defibrylator serca rok temu mialam wymiana defibrylatora jest dobrze trzeba sie pogodzic

agnieszka IP: 89.76.101.**

Z jakiego powodu masz Janino defibrylator i ile masz lat.

Jarek IP: 81.190.159.**

Witam.Choruję na kerdiomiopatię przerostową,mam wszczepiony kardiowerter-defibrylator.Poznam osoby o*podobnych zainteresowaniach*gg640796.

Jarek IP: 81.190.159.**

gg640796 Iława Jarek

Dorota IP: 83.29.144.**

Hello. Też jestem chora, mam podobnie jak Jarek kardiomiopatię przerostową, też mam ICD,bardzo chciałabym o tym porozmawiać z kimś kto jest w podobnej sytuacji, proszę o kontakt Dorota gg. 3666882,

marian IP: 83.27.123.**

W# maju mineło dwa lata jak mam wszczepiony ICD date wszczepienia obchodze jak drugie urodziny.Mam migotanie komor,dostałem to po radioterapi,mam tez nowotwor płuc,przed wszczepieniem byłem 9 razy w smierci klinicznej dzieki ICD zyje.Musze uwazac na kontakt z urzadzeniami ktore wytwazaja pole elektromagnetyczne.Cały czas jestem w kontakcie z Poradnia elektrostymulacji we Wrocławiu przy ul. Trauguta.Kontakt ze mna;starykibic&wp.pl
Pozdrawiam Marian.

MH IP: 81.168.227.**

Witam,
W zeszlym tygodniu wszczepiono ICD mojemu tacie. Szukam wszelkich informacji na ten temat, bo to co mowia lekarze mija sie z tym co czytalam w broszurach, np to jakie nalezy zachowac srodki ostroznosci (komorka, komputery, samochod)
Tato jest po dwoch zawalach i ma kardiomiopatie rozstrzeniowa. Bede wdzieczna za kontakt magdalena@komprojekt.pl

Dorota IP: 83.238.228.**

Witam wszytskich defikow .Podobnie jak obecne osoby mam wszcepiony kardiowerter defibrylator .Zyje sobie z nim juz 6 latek.Mysle ze wspolna wymiana doswiadczen nam pomoze przedzwyciezyc troski zwiazane z DEFIM
Pozdrawiam Wasz!!

Dorota IP: 83.238.236.**

podaje link do mojej stronki http://znajomi.interia.pl/grupy/pokaz-szczegoly,gId,344 aby moc z niej skorzystac nalezy zalozyc profil na interi i poprosic mnie o zaproszenie.Jest to grupa zamknieta czyli tylko dla osob ze stymulatorem serca

Dorota IP: 213.238.89.**

Osoby posiadajace wszczepiony kardiowerter defibrylator zapraszam na moja stronke
www.defji.fora.pl

Anna Kwapień IP: 88.156.65.**

Witam!
I mi przytrafiły się zatrzymania krążenia, po których stwierdzono idiopatyczne migotanie komór. W 2004 roku wszczepiono mi ICD. Przeżyłam już jedną wymianę i interesuje mnie jak inni przez to przeszli.
anna.kwapien@wp.pl

DOROTA IP: 213.238.84.**

stronka www.defji.fora.pl
jest nieaktywna prosze w razie ptan piszac na moj email
dorotap56@interia.pl
posiadam juz 7 rok defibrylator i wiem ze przyzwyczajenie sie od strony psychicznej jest trudne.Takze zakceptowanie w ujeciu spolecznym moze miec jakies komplikacje !!
klikajcie do mnie w miare swoich doswiadczen pomoge