Maciej78945 IP: 109.173.156.**

Polecam Kardiologów z kliniki Cardio Team, a w szczególności Dr n med. Aleksandrę Czepiel, której byłem pacjentem. Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Panią Doktor. Badania również miałem robione w tejże klinice (echo serca, holter) szybko i na miejscu. Mam nadzieję, że pomogłem, mogę jeszcze linka podesłać w razie czego http://cardioteam.pl/dr-n-med-aleksandra-czepiel.html. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

basia12345 IP: 95.40.124.**

Ja mogę polecić doktora Bronisława Bednarza, przyjmuje w poniedziałki popołudniu w CardioTeam na ulicy Cichej 5. Doktor zdiagnozował u mnie zespół preekscytacji (WPW), (miałam nagłe ataki szybkiego bicia serca)obecnie jestem już po zabiegu i regularnie chodzę do doktora na kontrole

WiolkaKlaman

Polecam wyszukiwarkę- http://znajdzlekarza.pl/ tam oprócz opinii o lekarzu znajdziesz jego dokładne dane, a nawet będziesz mogła się przez internet zarejestrować na wizytę

EP1960

A co sądzicie o prof. Suwalskim -pracuje na Wołoskiej

AdriannaW IP: 188.33.108.**

Tez polecam dr Bednarza z cardioteam. Bardzo profesjonalny lekarz i do każdego podchodzi w indywidualny sposób. Mój ojciec jest tam stałym bywalcem, bo ma wstawiony rozrusznik. Opiekuja sie nim na najwyższym poziomie! Warto zainwestowac w taką troske o jego serce.

Ruda912 IP: 5.172.255.**

Szczerze polecam dr Macieja Karcza. Bylam u kilku kardiologow, ale pierwszy raz poczulam, ze jestem traktowana indywidualnie. Doktor Karcz dokladnie zbiera wywiad i cierpliwie tlumaczy bez patrzenia na zegarek. I jesli cos sie dzieje niepokojacego pozwala do siebie zadzwonic.

pacjentadrwojciechowskiej IP: 80.50.149.**

Pani doktor jest wybitnym kardiologiem, tata trafił do niej właściwie przypadkiem, ale jest jej pacjentem już od jakiegoś czasu i to co mogę powiedzieć, to lekarz z powołania, patrzy całościowo na pacjenta, ma czas żeby go wysłuchać, nie boi się zlecać badań i pewnie dzięki temu diagnoza i leczenie są skuteczne.. a z sercem nie ma szans. Pani doktor prywatnie przyjmuje na Warszawskiej Woli, w przychodni specjalistycznej Prosen, ul. Płocka 17

Wojciechowski Jan IP: 176.221.123.**

Polecam parę kardiologów dr. Katarzynę Gil oraz dr. Roberta Gila! Niesamowici specjaliści, bardzo mili i życzliwi, a do tego profesjonalni. Obeznani w świecie medycyny z wieloma międzynarodowymi osiągnięcia. Pomogli mi bardzo z moją niewydolnością serca. Czuję się dużo lepiej. Polecam bardzo serdecznie!

Agnieszka789 IP: 127.0.0.**

Byłam z małym u kardiologa dziecięcego w Warszawie http://www.adad-med.pl/specjalisci/kardiolog-dzieci i bardzo miłe podejście miał lekarz, i drogo nie zapłaciłam.

gimmy IP: 127.0.0.**

Mój ojciec ostatnio był na diagnostyce kardiologicznej w szpitalu św. Elżbiety u dr Cezarego Kępki i chyba pierwszy raz z jego ust usłyszałam jak chwali lekarza. Jest bardzo krytyczny wobec służby zdrowia, więc jeśli tak postąpił to lekarz naprawdę musi być dobry. Poza tym wybrał się do niego na podstawie opinii innych osób i wygląda na to, że jest cenionym specjalistą w warszawie

wer547 IP: 127.0.0.**

Hej, ja polecam kardiologa z przychodni tommed: www.tommed.waw.pl :-)

Twoja odpowiedź