PoprostuHrelp IP: 37.47.40.**

Witam,Dawid 22 Lata, ćwiczyłem i brałem sterydy anaboliczne(Testosteron i Turanabol) tamtego roku przez 3 miesiące, pierwsze szybkie bicie serca miałem 3 tygodnie od pierwszego zastrzyku testosteronu ktore robi sie co tydzien, po nocnej zmianie przed snem mialem ten atak, po 1,5 miesiaca miałem problem z podwyższonym estrogenem przez długi czas,brałem tamoxifen,symex czy hcg i clomid żeby wrócić do wytwarzania własnego testosteronu i zbic poziom estrogenu,drugi atak miałem na przerwie w nocy,paliłem papierosa i miałem około 4 minut był on najmocniejszy (październik) po tym ataku już poziom estrogenu wrócił do normy w polowie listopada i nie brałem sterydów juz , kolejny atak w grudniu po siłowni miałem wtedy problemy psychiczne przez wcześniejsze rzeczy rozstanie z dziewczyną i przez to że spacałem długi bo sklep spaljtowal więc brałem Triticco leki na sen bo nie mogłem zasnac, po siłowni miałem ataku około 2 do 3 minut potem w styczniu w nocy wzialem zolpic bo musialem rano wstac i rano napiłem się kawy i miałem atak około 4 minut.Holter EKG 24 H wyszedł ok drugi też 339 pobudzeń komorowych ale podobno to git,test wysiłkowy wykazał że mam ponad przecietną zdolność.. badania krwi kompleksowe dodam też wyszły dobrze, echo serca że mam trochę płynu około 5 mm w osierdziu czy jakoś tak ale ze to może być od niewyczelonej choroby.W kwetniu jeszcze dwa razy na chwile trochę przyśpieszyło mi serce max 1 minutę ale to akurat z paniki.POPRZEDNIE ataki nie były związane z paniką,panika była bo były ataki nie na ODWRÓT.Dziś nie pije kawy,nie palę od listopada,alkoholu nie pije od sylwestra gdy wtedy właśnie wypiłem dużo i moje serce dziwnie pracowało męczyło się i przy okazji mnie,na siłownie nie chodzę.Kardiolodzy nie wiedzą i dopóki nie wykryją jaki to rodzaj nie mogą pomóc.I pytanie czy ostatnim sposobem jest samemu wywołać sobie atak czyli Holter EKG 24 napić się wtedy kawy czy papierosa zapalic czy zostało mi coś jeszcze,jakieś pomysły może ktoś miał podobnie czy wywolac atak? ps.Nabawilem sie refluksu od pewnego czasu,i piszac ataki chodzi mi o bicie serca ponad 200/minute bez wysilku.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź