btomi IP: 83.6.199.**

Witam,

Mam problem, ponieważ czuję ból w okolicach klatki piersiowej, czasami przy żebrach, mam to już od 4 dni, ale ból objawia się co pewien czas, nie jest trwały, jest bardziej dokuczliwy niż bolesny, lekko uciska miejsce po czym puszcza, ból nie jest w stałym miejscu i się przemieszcza od lewej do prawej strony, jakie mogą być tego przyczyny?

pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wstanislaw

Witam
Prawdopodobnie jest to ból nerwicowy/ jeśli nie ma innych objawów/. Ostateczną diagnoze powinien postawić kardiolog. Pozdrawiam- Stanisław

Pan X IP: 109.95.146.**

Czy mając 15 lat mogę iść bez rodzica wykonać sobie EKG? Od jakiegoś czasu mam silne bóle w klatce piersiowej. Trwają po kilka sekund są bardzo mocne i występują raz na kilka dni. Ciśnienie mam średnio 145/80 puls w spoczynku 90-95.

wstanislaw

Witam
Puls spoczynkowy 95 w wieku 15 lat to stanowczo zbyt duży. Musi być przyczyna takiego stanu. Może zażywasz niedozwolone leki lub substancje mogące być bardzo niebezpieczne ,lub wręcz tragiczne. Koniecznie zgłoś się do osoby zaufanej, która Ci pomoże. Zdrowie i życie jest najważniejsze. Może to być jakaś choroba, którą należy zdiagnozować przez lekarza.
Pozdrawiam i koniecznie porozmawiaj o swych problemach ze swoimi opiekunami.

Panie Stanisławie z całym szacunkiem ale nie każda osoba poniżej 30 lat to ćpun i alkoholik.

Ciocia dobra rada IP: 109.207.155.**

Panie X , a dlaczego nie chcesz isc z opiekunem prawnym czyli rodzicem na EKG?
A gdzie jest napisane , ze ponizej 30 lat to musi byc cpun czy alkoholik jak ma sie przyspieszony puls czy bole w klatce piersiowej?

Zakładał pan że biorę jakieś niedozwolone substancje

Panie X ,gdzie jest napisane ,ze WSTANISLAW zakladal ,ze bierzesz cos niedozwolonego? Oj , oj logika tu sie klania a chcesz byc PANEM to jednak do czegos zobowiazuje bo pan ma 18 lat i troche inaczej mysli.

*Może zażywasz niedozwolone leki lub substancje mogące być bardzo niebezpieczne ,lub wręcz tragiczne.*-WSTANILAW

Chlopcze , wez Ojca lub Matke pod fache i smigaj do lekarza .Ta dyskusja do niczego z Toba Tobie nie pomoze !!!
A tak na marginesie , chyba szukales odpowiedzi na forum i dlatego napisales , dostales ja a teraz szukasz * hakow* co * poeta mial na mysli* tak piszac . Czy masz moze nieczyste sumienie ?

P.S. Moze jestes sierota to idz sam .

Twoja odpowiedź